Krvavi obračuni balkanskih EGWista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Tako nesto moze da izjavi poput njega samo bolestan um.

Dakle, ja sam na ovu laz vise puta odgovorio, dajuci dokaze - da Ellen White nigde nije govorila o ukrstanju ljudi SA zivotinjama.

Ti si upropastio sve sa svojim golovima, minutama, godinama.

I Miroljub P. je imao divna predavanja sve do prije nekih 15 godina.

Ali jednostavno nije uspeo da pobedi ponos u sebi i postao je zatrovan nacionalizmom. Opsednut Izraelom, Dušanovim zakonikom i cartsvom. I sada sipa svoj otrov kao i ti kroz ono "ideš pod mač bato".

Ti si opsednut kataklizmama, nevoljama. To te uzbuđuje i privlači, umesto da te privlači Božji karakter.

Neki greh nisi pobedio. Ti si očajan ako je u svetu sve kako treba, nema nekih dramatičnih događaja.

Što se vidi po stalnom davanju kataklizmi, zemljotresa, uragana, poplava itd. Izlivanje sudova, kraj milosti.

Kažeš da si advent. a napadaš da HAC nema silu. A ti sam imaš silu. Znači po tebi Bog nema svoju crkvu.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Pavle Simović 'Institucija' pendreči Miroljuba Petrovića Kuckog:

Najveća štetočina ex Jugoslavije Miroljub Petrović imao je debatu sa svojim bivšim pitomcem „doktorom“ Stevanom Tomovićem na temu navodne buduće teokratije u Izraelu.

Agresijom, bezobrazlukom i nasilnim nametanjem svojih neodrživih pogleda, tačnije stare jezuitske podvale iz paketa kontrareformacije, pomognut tzv. moderatorima odnosno svojim kerovima, Petrović je na svaki način pokušavao diskreditovati prilično korektno izlaganje mladog Tomovića.

Što se tiče Tomovića, potencijal je očigledan, kao i sklonost ka korektnosti i poštenju. Ali ako hoće da zaista bude pošten, treba se javno odreći lažnih titula koje je dobio od Petrovića, kao i nebuloznih knjiga o „Srbima od Stvaranja do Hrista“, promovisanja srpske mitomanije i nacionalizma i sl. Takođe bi se trebao što prije skloniti od hacerskog „prosvetitelja“ Miloša Miše Bogdanovića, čiji filozofski uticaj se mogao prepoznati tokom Stevanovog izlaganja.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Pavle Simović 'Institucija' pendreči Miroljuba Petrovića Kuckog:

Najveća štetočina ex Jugoslavije Miroljub Petrović imao je debatu sa svojim bivšim pitomcem „doktorom“ Stevanom Tomovićem na temu navodne buduće teokratije u Izraelu.

Agresijom, bezobrazlukom i nasilnim nametanjem svojih neodrživih pogleda, tačnije stare jezuitske podvale iz paketa kontrareformacije, pomognut tzv. moderatorima odnosno svojim kerovima, Petrović je na svaki način pokušavao diskreditovati prilično korektno izlaganje mladog Tomovića.

Što se tiče Tomovića, potencijal je očigledan, kao i sklonost ka korektnosti i poštenju. Ali ako hoće da zaista bude pošten, treba se javno odreći lažnih titula koje je dobio od Petrovića, kao i nebuloznih knjiga o „Srbima od Stvaranja do Hrista“, promovisanja srpske mitomanije i nacionalizma i sl. Takođe bi se trebao što prije skloniti od hacerskog „prosvetitelja“ Miloša Miše Bogdanovića, čiji filozofski uticaj se mogao prepoznati tokom Stevanovog izlaganja.

Iako ne bih da komentarišem, jer o svim pomenutim, a veoma dobro poznajem njihov Curiculum, uopšte nemam pozitivno mišljenje, čak naprotiv, ne mogu a da ne pomenem da je čitava rasprava koju nastavnik O.T.O (Opšte Tehničkog Obrazovanja) inače ništa manji narcis od Miloša Bogdanovića, vodi protiv pomenutih "veleumnih", samo još jedan od primera za EGWiste, ali i ostale sektaške nadriumove, tako česte borbe za mesto kalifa.

Naime, svi pomenuti, pa i Simović, se bore za prevlast i uticaj u kultu "ostatka", te jedan drugog optužuju za svakojake stvari, posebno za kršenje "morala" i "učenja" Ellen Gould Harmon White.

Dakle, prissustvujemo za subotare klasičnom međusobnom pljuvanju i otkrivanju prljavog veša, a sve sa ciljem nametanja sebe kao "pravovernog" (u klanjanju učenju one koju je Taramana pravilno nazvao, onako kako ju je nazvao)

Ps. Čim neko pomene Jezuite (Isusovce) u negativnom kontekstu, a to čine svi ovde pomenuti "borci" za mesto kalifa na mesto kalifa, trebamo znati da se radi o klasičnim sektaškim smetlarima i laprdalima, čije se mišljenje više ne može ni mačku o rep okačiti, jer ni mačke više ne žele da se kite već upotrebljenim toalet papirom.

Ujedno, da Isusovce zaista zanimaju američki uživaoci "vizija" iz polja Canabis Sativa, isti (uživaoci vizija) ne bi ni znali da su meta reda. Naime, red i ne mora da se bavi kultom na budalaštinama nastalim, dovoljno je da svako ko ima iole razuma vidi u šta i kako veruju "ostatci", pa da mu bude jasno sa kakvim sotonskim ruganjem ima posla.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tripo, ogradjujem se o sve lazi koje mi pripisujes, jer SVE su samo to, tvoje izmisljotine.

Idi bavi se necim kreativnim, a ne glupostima pisanjem na forumu na kojem iznosis svoje bezumlje.

Ti imas bolesnu opsednutost i potrebu da pises protiv drugih, a sada si tu opsednutost usmerio ka meni, i poceo da se bavis samnom, samo da zadovoljis svoju unutarnju potrebu da nekoga diskreditujes i omalovazis.

Ti si osramotio Adventizam i sramotis ga, jer niko se u crkvi tako ne ponasa kao ti.
Ti si najveci neprijatelj i rusitelj Adventizma, pljuvac, i sprdnik, jer svojim ponasanjem, recima, i duhom - prikazujes Adventiste u crnilu koje se nikada ne moze skinuti.
Ali ja i pored loseg stanja u crkvi svedocim, da ti nemas veze sa Adventistima i duhom Adventizma, pa makar bio i predsednik Adventisticke crkve.
Ja ga volim, i zato i radim na reformi i probudjenju, dok se ti nasladjujes svojim crkvenim bogatstvom osudjenim od samog Isusa u poruci Laodikeji koji kaze - da crkva koja se hvali bogatstvom, ustvari je siromasna, slepa, i gola.
I ti molis da tako i ostane, da bi sacuvao svoje bogatstvo i ugled u crkvi, subotnje druzenje sa bracom i sestrama u dokolici, zajednicki subotnji rucak, mozda cak i ljubavne afere sa nadobludnim prijateljicama u crkvi i van nje, u odmorima na moru u crkvenom odmaralistu u Zelenici...itd..

Ja cu ciniti ono sto mi Gospod kaze a ne ti, i ti nista po tom pitanju ne mozes uciniti protivno, osim sebi na stetu.

A cak i da mene nema, Bog ce zavrsiti svoje delo sam.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Pavle pendreči Miroljubana:

Vojvoda Šešelj komentariše fakultet vojvode Petrovića:

Ja taj tvoj Institut za prirodnu medicinu gledam isto ko na fakultet Tome Nikolića koji je postao doktor ekonomskih studija a ne zna na kom je odseku studirao. On je šoumen i pravi budale od nas.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Pavle pendreči Miroljubana:

Vojvoda Šešelj komentariše fakultet vojvode Petrovića:

Ja taj tvoj Institut za prirodnu medicinu gledam isto ko na fakultet Tome Nikolića koji je postao doktor ekonomskih studija a ne zna na kom je odseku studirao. On je šoumen i pravi budale od nas.

Molim te daj još tih reality show isečaka iz života "vernog ostatka", da čitav svet može videti sa kakvim to kultom i "izvorom" znanja ima posla...

Ps. Pavle je nastavnik opšte tehničkog, a svo je "znanje" pokupio na istom mestu i na isti način kao i "vojvoda" kucki... (EGWistički "profesori" su ih mlatili sa "clear word" po glavama)
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Molim te daj još tih reality show isečaka iz života "vernog ostatka", da čitav svet može videti sa kakvim to kultom i "izvorom" znanja ima posla...

Evo kako Pavle 'Institucija' počinje pendrečiti Miroljuba Petrovića Kuckog:

U nastavku slijede neki povraćeni postovi iz pređašnje teme o Miroljubu Petroviću. Evo zašto je ta tema uopšte bila otvorena.

16/12/2009, 16:27
Ne znam koliko vas posjećuje forum g. Miroljuba Petrovića, ali danas (16. decembra 2009), u odgovoru na zapažanja grupe korisnika koji su izrazili sumnje da su knjige koje je objavio CPS preko izdavačke kuće „Methaphysica“ iz Beograda (inače izdavača koji reklamira okultnu simboliku) u stvari plagijati (radi se o knjizi „Tajne Biblije“ - Aleksandar Medvedev i još nekim naslovima) sa upadljivim sličnostima sa adventističkom literaturom od dr Radiše Antića, EGW, moguće i drugih pisaca, stajalo je sledeće:

Mojsije je napisao:
Kao sto smo i ocekivali, obrisali ste post. No, ovaj post ce ici sve dok ne dobijemo odgovor. Vi cete brisati, a mi cemo ga vracati nazad...

Miroljub Petrovic:
Lepo od tebe sto govoris u mnozini, da se zna da nisi sam nego da vas je vise, da je cela sekta na okupu. Samo radite to sto ste naumili, pokazite kakva ste govna vi subotari, kakvo ste smece. Ja sam ovde izneo samo delic vase prljavstine, jer me prozivate, a vi nastavite ostalo. Cak su i ekumenisti manje zlo od vas. Oni imaju svoje forume gde pokusavaju da me blate, ali ovde se ne ukljucuju, a vi nasrcete neprestano. To pokazuje da ste vise demonizovani nego oni.

Ali znajte da se priblizava dan kada ce se Bog zestoko obracunati sa vama. Ako pre toga dodje sloboda u Srbiju, sa zadovoljstvom cu doci sa bracom da vam bejzbol palicama izlomim glave, da popalim vase kupleraje koje nazivate „crkvama“ i da vam zatrem seme sotonsko kao sto je Isus Navin zatro Hahanejce.
--------------

Bit će još.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tesko ome koji se bavi tudjim, pa i svojim bezumljem - pisusi gluposti na forumu, umesto da izadje na ulicu, nadje nekog beskucnika, i kupi mu hranu, ili mu odnese visak odece ako ima.

To je je licemerje najgore vrste.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Mojsije je napisao:
Kao sto smo i ocekivali, obrisali ste post. No, ovaj post ce ici sve dok ne dobijemo odgovor. Vi cete brisati, a mi cemo ga vracati nazad...

Mojsije???? Kako očekivano od njih (adventista), još i u množini govore i kao i Jovan ovde, ne prestaju da bombarduju dok ne dobiju "odgovor" koji naravno mora da bude po njihovom, inače neće biti zadovoljni.

Patološka posednutost ulogom sudija...


U nastavku slijede neki povraćeni postovi iz pređašnje teme o Miroljubu Petroviću. Evo zašto je ta tema uopšte bila otvorena.

16/12/2009, 16:27
Ne znam koliko vas posjećuje forum g. Miroljuba Petrovića, ali danas (16. decembra 2009), u odgovoru na zapažanja grupe korisnika koji su izrazili sumnje da su knjige koje je objavio CPS preko izdavačke kuće „Methaphysica“ iz Beograda (inače izdavača koji reklamira okultnu simboliku) u stvari plagijati (radi se o knjizi „Tajne Biblije“ - Aleksandar Medvedev i još nekim naslovima) sa upadljivim sličnostima sa adventističkom literaturom od dr Radiše Antića, EGW, moguće i drugih pisaca, stajalo je sledeće:

Mojsije je napisao:
Kao sto smo i ocekivali, obrisali ste post. No, ovaj post ce ici sve dok ne dobijemo odgovor. Vi cete brisati, a mi cemo ga vracati nazad...

Miroljub Petrovic:
Lepo od tebe sto govoris u mnozini, da se zna da nisi sam nego da vas je vise, da je cela sekta na okupu. Samo radite to sto ste naumili, pokazite kakva ste govna vi subotari, kakvo ste smece. Ja sam ovde izneo samo delic vase prljavstine, jer me prozivate, a vi nastavite ostalo. Cak su i ekumenisti manje zlo od vas. Oni imaju svoje forume gde pokusavaju da me blate, ali ovde se ne ukljucuju, a vi nasrcete neprestano. To pokazuje da ste vise demonizovani nego oni.

Ali znajte da se priblizava dan kada ce se Bog zestoko obracunati sa vama. Ako pre toga dodje sloboda u Srbiju, sa zadovoljstvom cu doci sa bracom da vam bejzbol palicama izlomim glave, da popalim vase kupleraje koje nazivate „crkvama“ i da vam zatrem seme sotonsko kao sto je Isus Navin zatro Hahanejce.
--------------

Bit će još.

Da li se to samo meni čini, ili akolita (akolite) kulta nastalog na "plagijatorstvu" (krađi) svega i svačega, izvrtanju i histeriji, optužuje nekoga za plagijatorstvo? Još je taj neko iz istog "miljea" proizašao??!!

Hmm, kako očekivano, pa oni se deobom i množe. Već i vrapci (kokoške ne bih da pominjem) znaju za mržnju kojom adventisti dočekuju svoju braću po Mileru (svedoke Raselove)...


Jedva čekam nastavak, verujem da će po zapletima prevazići i Esmeraldu i Malu nevestu
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Pavle 'Institucija' opjevao Miroljuba Kuckog:

Traži se dobar guslar za izvođenje ove junačke narodne pjesme.
Smile


Miroljub Petrović i obnova carstva Dušanova

U studiju TV Pinka skupile se besposlice,
Kod Ognjena Amidžića da pričaju besmislice.
Ružičasti vitez Miško s nekoliko uđe žena,
Ambijent je domaćinski, atmosfera opuštena.
Kad vojvoda riječ uze svi ga gosti pohvališe,
Zagovara kodeks stari i isprazno morališe.
Iz torbice gusle vadi i namješta tanke strune,
Kliknu Miško kao soko pa se Anđom babom kune,
Da će svakom satanisti ponuditi tri opcije,
Da se seli il’ liječi ili pod mač da se ubije.
K’o psi na Dorćolu kraj šinterske podstanice,
Da se spale svi dileri, prostitutke i ubice.
Osnovaću ličnu gardu od viđenih domaćina,
Da hapse i da sude društvenijem dušmanima.
I da znate svi zajedno, ovo nije praksa nova,
Zaživjeće po obnovi veljeg carstva Dušanova.
Slediše se muvi krila, pauku se mreža trese,
Preblijeđe sva režija, ko to može da podnese.
Odjednom se sve utiša i junačka pjesma presta,
A nijedno od gospode ne diže se sa svog mjesta.
Ta namisa’ vojvodina neprijatan tajac stvori,
Dok mu mladi Amidžiću na besjedu odgovori:
To što činiš dobro nije, Miroljube osvetniče,
Svekolikog srpskog roda ti viteže zaštitniče.
No ti evo kesa puna da te časti kuća ova,
Afrička se šljiva nudi za junaka takvog kova.
Kao da mu oštrim mačem srce muško rasiječe,
Nepravda ga ljuta mori i viteška rana peče.
Pa ljutito napustio prostorije TV Pinka,
Propala mu šansa ova sataniste da raskrinka.
Premišlja se šta da radi, nesanica njega muči,
I zvijezde k’o da stoje dok vojvoda ne odluči.
A ujutro u svitanje telefon mu stari zvoni,
Ko mi ovo mira ne da, da li ljudi il’ demoni?
Javljaju mu s TV Happy, režija je riješila,
Popularnost Batova je sve ostale nadmašila.
Britku sablju Marić zove da gostuje u jutarnji,
Ovo neće dobro biti, glas mu kaže unutarnji.
Ne pođem li u zmijarnik okrnjiću svoju slavu,
Svaki vitez po pozivu u torbicu stavlja glavu.
Publicitet njega mami i vuče ga stara želja,
U ulozi da se stavi epske pravde branitelja.
Iz prošlosti eho slave u srcu mu odjekuje,
Sujeta ga zarobila, zov junaštva osluškuje.
Plagijator svoga lika, postupaka i nakana,
Ratište je proglasio borbom protiv Vatikana.
Reportera glumio je, rušitelja vodobrana,
Uz ucjenu da Hag pusti tri junaka odabrana.
Gejeve je liječio, debilane prozva’ škole,
Vakcinaše spriječio da se đeca ne razbole.
Pozivao na megdane šampione ateizma,
Mnogo puta ponizio pristalice satanizma.
Sektaše je raskrinkao i našao svima mane,
Kamenjarke progonio, napadao buzdovane.
Uznosi se u oblake, prisjeća se svih podviga,
U javnosti gostovanja i raznijeh svojih knjiga.
Nepogrešiv kao papa predstavlja se fanovima,
Poslušnike proglašava CPS-a članovima.
Piše, briše, cenzuriše, sve uz pomoć interneta,
Doktorate naplaćuje sa lažnijeh fakulteta.
Konvertit je u sve vjere i svima se dodvorava,
Ogorčen je na istinu i poniznost osporava.
U rasulu svoga braka promoviše porodicu,
Uči momke da se žene i pronađu domaćicu.
Ne priznaje feminizam, demokratske tekovine,
Podržava judaizam i jevrejske svetkovine.
Novi Zavjet osporava i nauku samog Hrista,
Privržen je planovima savremenih cionista.
Ne boji se strašnog suda, ni demona ni anđela,
Gejevi su dobri momci – predstavnici Izraela.
Kolegijum IPM-a, sve doktori svjetskog glasa,
I prvjenac među njima, akademska to je klasa.
Nema tajni nikakvijeh, šampion je svih nauka,
Čast i slava dolikuju Skenderbega praunuka.
Za bolesti zavisnosti Peranović propisuje,
Sa lopatom po dupetu da demone istjeruje.
Krive kičme ispravljaju kod Milisava karatiste
Koji radi sve programe za poznate i sportiste.
Britko pero knjige piše kao munja da sijeva,
Po uzoru na čuvenog Aleksandra Medvedeva.
3F program Slavka Zeca, to je čista egzotika,
Zategnuti svi k’o praćke, bodi bilding erotika.
Selebriti školu drži Stanojević Željko mladi,
Za duhovne savjetnike i obuku na estradi.
Fakulteti niču razni k’o pečurke posle kiše,
Donacije primaju se, studenata sve je više.
Doktorati dijele se i plemićka zvanja stara,
Svi pokorni nazorima Miroljuba gospodara.
Od srpskoga roda slavna, od Adama još starije
Junaštvu ga naučila Deretića škola istorije.
U zvijezde sad zakiva Vučićevu vladavinu
Priželjkuje on da sudi u buduću carevinu…
Glas šofera otrže ga iz sanjarske galaksije,
Čekaju ga u studiju za jutarnje emisije.
Marić stalno izaziva, provocira i likuje,
Ali doktor svih nauka vješto igru dočekuje.
Popularnost skupo košta kada hoće da je ima,
Dovode ga k’o starletu u rijaliti programima.
U Parove gost je bio, da zaradi neku paru,
I ne mari što prkosi nebeskome Gospodaru.
A najveću bruku svoju kao uspjeh prikazuje,
Fanovima zamjera se, sledbenike svoje truje.
Ne pomažu ni savjeti ni prekori prijatelja,
Egoizam njega hrani i nesveta vodi želja.
Sad o njemu pripovjeda i ruga se žena svaka,
Glas o tome dospio je i do slavnog Noris Čaka.
Ne može se načuditi ovakvome tužnom kraju,
I sudbini određenoj sa Komova ljutom zmaju.
Poručuje Noris njemu, okani se Bato mača,
Lažne vjere, politike, svih prevara i bakrača.
Gasi forum CPS-a, izvini se svoj javnosti,
Ponizi se međ’ ljudima, nauči se ispravnosti.
Teološki obrazuj se kod najboljih učitelja,
Batali se prazne slave i lažnijeh svetitelja,
Car Dušana, Skenderbega, Karadžića i Mladića,
Rodoslova i predaka, razmetanja bez pokrića.
Spasenje je u carstvu koje je na nebesima,
Junak nijesi dok ne umreš svojim grijesima.

PavleS: komentar modifikovan dana: 8/4/2019, 19:02;
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top