KRUŠEVAC – Priveden zbog sumnje da je ubio oca

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Priveden zbog sumnje da je ubio oca











Izvor:
Blic.rs









KRUŠEVAC – U nedelju popodne u selu Vratare kod Kruševca Bojan Đorđević (31) je nakon svađe nekoliko puta građevinskom teslom udario u glavu oca Milivoja Đorđevića (58). Od zadobijenih povreda Milivoje je u nedelju uveče preminuo u niškom Kliničko-bolničkom centru.


lisice privedeni.jpg



Ubistvo se dogodilo u kući u kojoj su živeli pokojni Milivoje i mlađi sin Dejan.

- Bio sam u nadnici a kada sam došao video sam samo krv na mestu gde je brat udario oca.Ne znam detalje.Rekli su mi da je Bojan pozvao i policiju i hitnu pomoć.-kratko nam je kazao Dejan.

Slađana Simonović,Bojanova nevenčana supruga sa kojom ima troje dece,kaže da su se njen muž i Milivoje često svađali.

Bojan je radio razne građevinske poslove i od toga izdržavao porodicu a u selu kažu da je bio nasilan i sklon incidentima.

- Pre nekoliko dana,na Vidovdan,svlačio se go u gradu i penjao na spomenik Kosovskim junacima. Pokojni Milivoje je puno pio ali je bio dobar,miran čovek. Za razliku od njega Bojan je bio agresivan.Imao je običaj da ljude psuje,da im prete, da se tuče. Veoma problematičan tip - pričaju seljani koje smo zatekli ispred prodavnice u Vratarima dodajući da je ovo treći slučaj u selu od 120 kuća u poslednjih pedesetak godina da sin ubije oca.
 
Natrag
Top