Kros: Najbolji meč otkad igram

UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.543
Kros: Najbolji meč otkad igram
Fudbaler Nemačke Toni Kros rekao je da nikada nije video svoju reprezentaciju da igra na tako visokom nivou.


179596294853bc898a5f6be284292517_w640.jpg

Beta/AP Photo/Hassan Ammar
Nemci su se plasirali u finale Svetskog prvenstva, nanevši Brazilu najteži poraz u istoriji, rezultatom 7:1.

„Bila je ovo impresivna predstava, najbolja predstava Nemačke u kojoj sam učestvovao. Počeli smo da verujemo od prvog minuta, a videli smo da je Brazil malo oklevao prilikom donošenja odluka, i to smo iskoristili“, rekao je Kros.

On je za samo 13 minuta zabeležio asistenciju i postigao dva gola, što mu je donelo epitet najboljeg igrača meča. Ipak, ni sam nije mogao da veruje na kraju utakmice.

„Kada smo dali prvi, golovi su samo išli. Da mi je neko rekao da ćemo pobediti sa 7:1, ne bih mu verovao. Ali, mislim da smo bili neverovatni, samo to mogu reći. Došli smo da postanemo svetski šampioni, srećni smo i spokojni što smo prošli dalje, ali je ostala još jedna utakmica do kraja. Niko nije osvojio Svetsko prvenstvo u polufinalu“, dodao je Kros.

Ni Tomas Miler nije krio oduševljenje nakon meča.

"Ovo je nešto neočekivano. Ne znam šta da kažem. Da budem iskren, ne mogu da verujem. Ovo je nešto potpuno ludo. Sve je išlo danas. Sada moramo da pobedimo još jednom", rekao je Tomas Miler.
 
Učlanjen(a)
27.05.2014
Poruka
188
Nema sta igrali su stvarno perfektno a ako je microsoftovoj aplikaciji ( Cortana ) vjerovati Nijemci ce ovojiti prvenstvo.
 
Natrag
Top