Kosovo

Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
Postovanje svima, evo nesto ozbiljno sad da vas pitam. Zanima me vase misljenje, nekoliko puta sam mislio da idem dole, pa me zanima da li je sigurno? zelim vase iskreno misljenje...gracanica je u pitanju.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ima te skapiraju cim progovoris,to ti je sad ko neka krajnje ugrozena ,nebezbedonosna zona ,jednom recju nemoj si trazis tatka...ti naravno moz da primenis takticki trik,recimo naucis nekolko reci na njihovom i onda mumlaj to ili se napravi gluvonem,al u svakom slucaju zakaci na glavu onaj beli jajac,kako bi ih prevario...ne bi bilo lose da umesto kais vezes pantalone sa konopac ili zicu ,a za pojas kao zakacis neko sekirce ,da izgleda ko da zivis tu iza ugla...Naj pametnije bi bilo da kad se pojavis tamo odma kupi i jednu ovcicu ,kao pastir si ,pa ide s tebe...
Znaci rezime ovoga,ne idi ako bas ne moras ,a ako bas moras sa nikim nista ne progovaraj,obuci se standardno i to je to,znaci nikako kolima jel kad vide registraciju,onda je gotovo.
Brate vidis da je situacija sa ovima svude u svetu vrlo kriticna,jer gde kumuju Ameri ovo se desava,plasim se samo da kad se ovo jos malo bude prosirilo da ce jedino resenje biti nova Sodoma i Gomora...reset sistema,jel ovo nije svet kakvim ga je GOSPOD zamislio,veruj mi.
 
Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
Ja to i govorim mojima, nego meni je devojka sa kosova sa kojom cu raskinuti sad kad odem na brod... Ona mi govori kako je inace mirno dole i da moze slobodno da seta a srpkinja je... Samo sam htio eto da se raspitam hvala ti...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Krajnja budalastina bi bila da zbog ovoga raskidas sa devojkom ,nego ako je to nesto ozbiljno,nateraj je da sedne u prvi autobus i da dodje da zivi kod tebe,ne bih voleo da ti ovaj moj savet promeni sudbinu tako ili onako,ali sve ima resenje,a ono sto sam ranije reko stoji,znaci ne idi tamo i tacka ,ti ne zivis tamo ,kraj ti je nepoznat i stvarno bi bilo naivno da se zavlacis gde ne treba,znaci idi gde ljudi idu ...sto se tice devojke pozovi je znaci da dodje kod tebe...u slucaju da nece onda to verovatno i nije bilo nesto za stvarno...naj tupavije od svega ni bilo da izgubis glavu,a devojke i onako ima gde se okrenes,narocito onde na plazi kad pocne sezona ,ima covek da vidi svasta...
 
Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
Ma nije problem to, nego sto ona nece da ide iz gracanice... Ali nema veze pred a mnom je zivot, videcu svet zaradicu pare, bice zena... a da li je bilo ozbiljno pa i jeste dve i po godine veze...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa dobro bre ti pa ko da ne znas nista,pa nateraj je da ti dodje u goste,tebi bar lako to da uradis ,ti si kao pored mora ,sunce,plaza ljudi i tako to,prevari je da dodje na nekolko dana i kad zatrudni ,resen problem ...pa jel znas da su ranije ljudi cak i otimali devojke ,a ti ni u goste je nisi pozvao...vidi ,ako bar to probas da uradis i ne uspe,bice ti lakse na dusi,sutra kad budes razmisljao o tome,ce se jedes do dupeta sto onu budalu sa foruma nisi poslusao...dobro sad mozda ce se jedes i da me poslusas,ali vredi...mozda je i tvojima merak da se ozenis,ali kao sto sam ranije rekao budi krajnje obazriv gde ides,odnosno dole se ne pojavljuj,zavrsi poso na daljinski ,ako uspe...na kraju zena treba muza da prati,a ne on nju...mislim uopsteno.
 
Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
Pa gledaj nije problem to da ona dodje, ona je bila pre kod mene mislim svako leto... nego ne moze zbog svojih zato sto je 98 godiste pa joj sve zivo brane... A i ja mogu da idem dole, ali imam iskreno neki strah jer su mi neki ljudi svasta rekli za kosovo...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Znas sta se kaze jutro je pametnije od veceri,nemas gde da zuris,kuliraj malo ,zabavi se ,trci pored plaze ko Mel Gibson u filmu Gorstak i mozda ce te prodje i ponavljaj ispred ogledala svako jutro: svakog dana u svakom pogledu sve vise i vise napredujem i ne sekiraj se ,bespotrebno...
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
20
Kakve ste vi pice, ja sam sa autom sa srpskim tablama obisao skoro pola KiM. Jedino nisam isao u Zapadne delove, sta lozite decka a niste Kosovo videli ma mapi. Idi slobodno burazeru.
 
Natrag
Top