kosarkaski teren

Učlanjen(a)
22.06.2014
Poruka
4
Hocu da napravim kosarkaski teren.Koja je najbolja konstrukcija i obruc za teren koji nece biti pokriven...Mislio sam tablu plestiglas i zglobni obruc, ali ne znam gde ima da se kupi u BG.Koliko bi me izaslo asfaltiranje terena.Sta bi me izaslo jeftinije asfaltiranje terena ili betoniranje...Sta mislite koja je najeftinija varijanta mozda one velike ploce betonske..Sta mislite o onim podlogama kao gumene, jesu li mnogo skupe i koja je najbolja......Hvala unapred..
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Hocu da napravim kosarkaski teren.Koja je najbolja konstrukcija i obruc za teren koji nece biti pokriven...Mislio sam tablu plestiglas i zglobni obruc, ali ne znam gde ima da se kupi u BG.Koliko bi me izaslo asfaltiranje terena.Sta bi me izaslo jeftinije asfaltiranje terena ili betoniranje...Sta mislite koja je najeftinija varijanta mozda one velike ploce betonske..Sta mislite o onim podlogama kao gumene, jesu li mnogo skupe i koja je najbolja......Hvala unapred..
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
icon_biggrin.gif.pagespeed.ce.g3F8dN-bDO.gif
Tebi ovo dodje kao pitas sve zivo hahah
Ajde ovako, sto se tice asfalta i betoniranja, moras da postavis svakako na sta god da odlucis dodatni sloj poliuretanske podloge, kako ne bi uticali vremenski uslovi na teren i kako bi i higijena bila na velikom nivou. Uzgred, to je multifunkcionalni sloj pa mozes i druge sportove (ako zatreba postaviti na istom terenu), tako da je i debljina bitna, moja preporuka 6-8 mm.
Ide na kraju i nema delovi vec se radi na licu mesta.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Za obruc, ja znam za firmu iz Kragujevca, tu imam prijatelje koji rade fantasticne mobilne konstrukcije sa sve tablom i obrucom i verovatno bi ti dali besplatan prevoz jer si u Srbiji.
 
Učlanjen(a)
22.06.2014
Poruka
4
Koja je konstrukcija i koja je cena otprilike?Kakvi su obrucevi zglobni?I da li je plestiglas ili akrilno staklo?Hvala..I koliko kosta po metru kvadratnom asfalt ili beton..I guma koliko otprilike kosta?Hvala puno:):):)
 
Natrag
Top