Kosarkaski savez Srbije

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Čim su klubovi postigli konsenzus znači da ima nade...
A i mislim da grda nikad više nije pomogao košarkaške klubove. Para nema tako da je jedino rešenje političar :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Malo me cudi sto niko nije kandidovao Bodirogu. :dntknw: A i Djilas se jos nije oglasio, mada, kako stvari stoje, verovatno ce prihvatiti da vodi KSS.
Sta bi Death sa onim VHS-om?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Malo me cudi sto niko nije kandidovao Bodirogu. :dntknw: A i Djilas se jos nije oglasio, mada, kako stvari stoje, verovatno ce prihvatiti da vodi KSS.
Sta bi Death sa onim VHS-om?

Zato što verovatno ne želi ,mada ne bi me čudilo da se sada uključi.
Teško da će Đilas pored svih obaveza i ovu da prihvati, zato će se verovatno osloniti na poznata imena, možda baš i Bodirogu :dntknw:
Nisam ni poslao mejl :blush:
Sad ga pišem yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Bodiroga: Još razmišljam o Đilasovoj ponudi

Dejan Bodiroga u Košarkaškom savezu Srbije? Proslavljeni reprezentativac potvrdio je u izjavi za Glas Srpske da je razgovarao sa gradonačelnikom Beograda, Draganom Đilasom, koji će se kandidovati za prvog čoveka KSS, o eventualnom angažmanu u Savezu.

00047128.jpg


- Istina je, razgovarao sam sa Đilasom i prezentovao mi je svoje razmišljanje i plan. Nažalost, u ovom trenutku ne mogu ništa više da kažem jer će mnogo više detalja biti poznato sledeće sedmice. Pričali smo o svemu, a najviše o aktuelnoj problematici srpske košarke - izjavio je Bodiroga i rekao da još razmišlja o ponudi.

- Treba sagledati određene stvari. Obavićemo još nekoliko razgovora i videćemo šta i kuda dalje - kratko je kazao Bodiroga i dodao da se nije video sa Dušanom Ivkovićem proteklih dana.


(sportal.rs)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Đilas pravi ekipu

Kandidat za predsednika Košarkaškog saveza Srbije, Dragan Đilas formira tim koji će voditi srpsku košarku.
On sprema svoju ''petorku'', četiri potpredsednika i generalnog sekretara.
Pominje se ime Dejana Tomaševića na mestu generalnog sekretara, ali i gradskog menadžera, Aleksandra Bijelića.

tomasevic-127236020101220150635.jpg


Bijelić je bio direkor marketinga u FSS-u pre nekoliko godina, a bio je kratko i na mestu izvršnog direktora preduzeća ''EP 2005''.
Po statutu sekretara imenuje predsednik saveza, pa je ostala dilema ko će na to mesto.

Dragan Đilas se sreo i sa Dejanom Bodirogom, a na tom susretu su razgovarali o poziciji ''belog Medžika'' u savezu, ali i gorućim problemima srpske košarke.
To je potvrdio i sam Bodiroga.

bodirga-28789120091206062046.jpg


''Istina je, razgovarao sam sa Đilasom i izneo mi je plan i svoje mišljenje. Pričali smo o problematici srpske košarke. Mnogo više biće poznato naredne nedelje. Treba da se sagledaju određene stvari. Sa Ivkovićem nisam razgovarao'', rekao je Bodiroga medijima u Republici Srpskoj.

U predizbornim kombinacijama nema Nebojše Čovića i Predraga Danilovića, kojih najverovatnije neće biti ni u UO KSS-a.


(sportske.net)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Bjelica: Biću spreman do EP

UMESTO da učestvuje u „operaciji Barselona“ Kahe laboral, koja bije bitku sa Makabijem za odlazak na fajnal-for Evrolige, srpski reprezentativac Nemanja Bjelica će možda morati na operacioni sto zbog napuknuća navikarne kosti leve ruke.

sp-bjelica_310x186.jpg


- U petak ću dobiti konačne rezultate i predlog doktora - smireno kaže Nemanja, sa dozom olakšanja, jer je tek četvrti snimak magnetnom rezonancom pokazao vrstu povrede s kojom se bori poslednjih mesec dana. - Ni sam ne znam kako je došlo do naprsnuća, jer u početku nisam osećao konstantan bol. Trenirao sam kao da je sve u redu. Tek poslednjih dana se pojavio manji otok. Dugo su lekari tražili problem i na kraju ga našli. Biće sve okej.

Prema procenama lekara, Nemanja bi mogao da pauzira oko dva meseca, što bi značilo da neće moći da pomogne Baskijcima u odbrani nacionalne titule, ali ni u napadu na evropsku krunu, ako se plasiraju na fajnal-for. Ipak, trebalo bi da bude spreman za pripreme nacionalnog tima Srbije i Evropsko prvenstvo u Litvaniji.
- Videćemo još sa doktorima da li ću na operaciju, ali mislim da ću, čak i u slučaju dužeg perioda oporavka, biti spreman za EP - dodao je Bjelica.


(novosti.rs)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Sinoc je Tegi nosio duks koji mu je Bjelica poklonio, u znak podrske Bjelici. Ocekivalo se mnogo vise od njega, mozda je najbolje da promeni klub. :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Sinoc je Tegi nosio duks koji mu je Bjelica poklonio, u znak podrske Bjelici. Ocekivalo se mnogo vise od njega, mozda je najbolje da promeni klub. :dntknw:

Ako opet ne bude imao minutažu, to bi bilo najbolje. Prebrzo je postao igrač, došao do reprezentacije...ovako teško da može da napreduje i da se konačno bliže definiše koja mu je tačno pozicija.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ako opet ne bude imao minutažu, to bi bilo najbolje. Prebrzo je postao igrač, došao do reprezentacije...ovako teško da može da napreduje i da se konačno bliže definiše koja mu je tačno pozicija.
On je izuzetno zahvalan kosarkas. Sa svojom visinom ima izvanrednu kontrolu lopte, a secas se da je u Zvezdi jedno vreme igrao i pleja. Steta sto ga Duda Ivkovic nije doveo u Olimpijakos.
 
Natrag
Top