Koristan program za java igre

Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
7
Služi da adaptira Nokia igre, koje nece da rade na Samsung telefonima, zbog zvukova koje povlaci iz nekog foldera koji postoji samo na nokia telefonima. Takodje ima mogućnost da smanji rezoluciju igara, kako bi se mogle igrati na telefonima sa ekranima manje rezolucije. I naravno pravi *.jad fajlove, bez kojih se ne mogu instalirati igre na samsung.

JAM (Java Adapter for Mobile)_2_1_.zip

U slucaju da ima jos ljudi koji ne znaju da instaliraju igre na samsung telefone, rado cu im napisati postupak. Inace, ja sam ponosan vlasnik telefona SGH L700 ^_^
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2009
Poruka
7
Prvi put imam Samsungovu robnu marku i telefon S8000 jet da li mozes da mi posaljes uputstvo za instalaciju java aplikasija i igrica. Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
7
Da bih utvrdio da li je i za vase samsunge isti postupak instalacije igara, recite mi da li vam se pojavi neki meni kad na glavnom meniju ukucate: *#6984125*#
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
7
Da nije to kojim slucajem kod za restart svega? M? :acute:
Nije, ali ti mogu i njega dati ako ti bas treba :D
Ako mi vec ne verujete, evo vam link sa kog sam ja naucio da instaliram igrice, pre oko godinu dana...
http://www.zedge.net/forum/t/58775/samsung-l700-themes/
Ovaj postupak provereno radi za L700 i U900, a verovatno i za jos neke modele...
U tom tutorijalu nije napomenuto da postupak nece uspeti ukoliko ste vec instalirali drajvere sa CD-a koji dolazi uz telefon (zbog tih drajvera necete moci napraviti folder "games" u internoj memoriji, jer ce vam prijaviti da folder vec postoji).
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top