Koriscenje internet TV kanala na Smart TV-u

Član
Učlanjen(a)
03.01.2013
Poruka
55
Koji bi mogao biti problem na Smart TV-u kada na sajtu profeetv(nije reklama za sajt)hocu da povecam sliku za gledanje internet TV kanala slika ostane ista ali se povuce u gornjem delu ekrana a vidi se samo pola, a na kompu sve funkcionise normalno sa uvecanjem?I dali je potrebno neki antivirus imati na Smart TV-u?
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2013
Poruka
55
Browser mi jeste fullscren ali mi se i dalje pojavljuje ovaj manji player koji ne stoji preko celog ekrana niti moze da se poveca
 
Učlanjen(a)
02.11.2014
Poruka
28
Imam isti problem. Ne znam da li bi trebao nekakav program da instaliram ili šta već....Na kompjuteru sve super funkcioniše dok na Tv-u to nije slučaj
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2012
Poruka
37
Koji bi mogao biti problem na Smart TV-u kada na sajtu profeetv(nije reklama za sajt)hocu da povecam sliku za gledanje internet TV kanala slika ostane ista ali se povuce u gornjem delu ekrana a vidi se samo pola, a na kompu sve funkcionise normalno sa uvecanjem?I dali je potrebno neki antivirus imati na Smart TV-u?
Imam isti problem. Ne znam da li bi trebao nekakav program da instaliram ili šta već....Na kompjuteru sve super funkcioniše dok na Tv-u to nije slučaj

Ja sam imao isti problem na samsung smart tv-u ali je bio u pitanju jedan drugi sajt preko koga sam gledao stream. Provalio sam da je rješenje u tome da pritisneš dugme za fullscreen slike prije nego što se strim učita, dakle odmah
 
Učlanjen(a)
02.11.2014
Poruka
28
Neki programi hoće a neki ne... Ne znam može li se instalirati neki player na smart tv? Da li su stranice na kojima mogu da se gledaju naši tv programi predviđeni za gledanje i preko smart TV-a ili samo preko kompa?
 
Natrag
Top