Kopiranje Linux fajlova i foldera u windowsu

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Video tutorijal o nacinu kako da iskopirate neki fajl ili folder iz operativnog sistema Linux u operativni sistem Windows (dual boot) i upotrebite ih u isti.Dakle u Linuxu je to jednostavno jer se bez problema vide windows particije ,medjutim u Windowsu nastaje takav problem jer jednostavno nevidi Linuv particiju.Evo nacina kako to i prevazici iz windowsa bez da ulazite u Linux OS....

15120582.jpg


:download:

Kod:
http://rapidshare.com/files/1444383899/Kopiranje_Linux_fajlova_i_foldera_u_Windows.rar

:sifra:
Kod:
SerbianForum.org
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
BOki od sada si za mene

Sveti Boki Sveznajuci - imam tvoj avatar da okacim ko ikonu na zid i da te slavim cim bacis novi tut :D
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
BOki od sada si za mene
Sveti Boki Sveznajuci - imam tvoj avatar da okacim ko ikonu na zid i da te slavim cim bacis novi tut :D

:roll:.......nisi prvi,podseto me na nesto i slatko nasmejo......:yea:

ma nebitno je ko koliko zna,mnogo bitnije je u svemu tome dali zelis svoje znanje ma koliko da je preneti drugima,bez ikakvih nadoknada....Iskreno na mnogo mesta sam i ja pitao ljude sta i kako za pojedine nejasne stvari i mogu nabrojati na prste da mi je neko izasao u susret,vec ono izokrecu,prave se ludi.....E onda se ja zainatim ,potrudim i ukapiram sve to pa odem cak i korak dalje u tome......:yea:

Nemam ja nista od toga da krijem nesto,naprotiv drago mi je da neko nesto moze nauciti iz ove moje pisanije po forumu.......:yea:

Evo primer moje Ane_ane.Pre dve godine imala je po mom misljenju solidno znanje,a sada kada nisam na forumu moze me zameniti bez ikakvih problema i dati adekvatan odgovor gotovo isti kakav bih i ja dao po gotovo svim pitanjima.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kada pomenu vec Linux ,evo mojih igranja sa njim.....Nadam se da ce ti se svideti sta se sve moze uraditi u ovom kvalitetnom operativnom sistemu....

 
Poslednja izmena od urednika:
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Boki za ovo igranje sam vec znao, tj. video na YT :)

E sad za to deljenje i pravljenje tutorijala:

Meni moj drug stalno kaze, kao, zasto brate pravis tutorijale za nekog i mucis se kad ti se na kraju i ne zahvali, e sad ja njemu kazem pa radim tutorijale za sve i svakoga, ne radim posebno za neku licnost, i mene ispunjava to kada vidim da sam pomogao nekom, a ne da li ce se on meni zahvaliti ili mi ucniti neku uslugu, meni je bitno da svo znanje koje imam podelim sa ostalima, a isto tako od ostalih koji imaju vece znanje od mene, naucim po nesto :)


Ja i on se stalno prepiremo oko toga, on decko ima dosta iskustva u modelovanju i ja njemu uvek kazem napravi neki PACK od 10 tuteva ili 5 koji bi trajali 4,5 H, i okacis na YT i vidis kako ce ljudi reagovati, a posto on radi odlicno u Blenderu, oni bi se odusevili, a on smatra da je to cisto gubljenje vremena :S . . .

Zbog toga se ja tebi divim, ti si napravio na HILJADE, veoma korisnih tutorijala i svaka ti dala xD, stvarno si izuzetan covek, voleo bih da "sutra" budem kao ti :)


Pozdrav i sve najbolje!!!


P.S. Molio bih te kad imas vremena da bacis po koji tut o korisnim stvarima u LINUXU :) jer me to trenutno najvise interesuje :)
 
Natrag
Top