Kopiranje i narezivanje XBOX igrica

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Za kopiranje i narezivanje XBOX igrica potrebna su vam dva alata koje imate na adresi..

XBOX BACKUP CREATOR

:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/?8mxd3v34waj33u5



IMAGE BURN

:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/?atc5lz63y873r7y



Posto downloadovali igricu i ova dva alata a zatim i instalirali ih u vasem racunaru sada mozemo icu dalje.....Startujte program XBOX Backup Creator,te sa zadane liste izaberite rezac (SH-D162 )...

step1.JPG



Zatim ubacite originalni disk XBOX igrice u vas DVD-Rom te u programu cekirajte Complete Beckup i kliknite misem na Start......


step1.JPG



U novootvorenom prozoru izaberite u kom delu racunara zelite da iskopirate igricu,dajte ime folderu i kliknite misem na Save...


step3.JPG



Za par trenutaka zapocece proces kopiranja igrice u vas racunar i trajace u zavisnosti od brzine vaseg racunara i konfiguracije koju imate.Po zavrsenom procesu kopiranja dobicete informaciju da je igrica kompetno iskopirana i da je proces zavrsen.....

step4.JPG



Oticicete u folder koji ste sami odredili za kopitanje igrice i ugledacete dva fajla ,i to
.iso fajl i .dvd fajl.....
Sada cete startovati program
IMAGE BURN i u gornjem meniju kliknuti misem na Tools a zatim u padajucem meniju i na Settings.....


step1.jpg


U novootvorenom prozoru izaberite karticu Write a zatim sa desne strane cekirajte misem User Specified a zatim u praznom polju ispod u delu Sectors in LO upisite brojeve 1913760...

step2.jpg


Sada konacno mozemo i krenuti u narezivanje nasih kopiranih fajlova....Kliknite misem na Write image file to disc.....

step3.jpg


Zatim u delu Please select a file kliknite misem na zutu fasciklu a zatim pronadjite u vasem racunaru iskopirani .iso fajl igrice.....

step4.jpg


Sada mozete u vas DVD rom ubaciti prazan DVD+R DL disk (mediju),odaberite misem settings i izaberite sto manju brzinu rezanja,po mogucstvu 2.4 puta....(2.4x)

step5.jpg


Preostaje jos da kliknete misem na Burn.....sacekate da se igrica nareze na vas disk do kraja i po zavrsetku narezivanja dobicete informaciju da je proces zavrsen.....
Tako narezan disk mozete koristiti i igrati igricu sa njega.....





 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF......

:download:


[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!747&authkey=ABzT1q2YRNp8G9M" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2010
Poruka
4
Boki brate mene buni samo kad downloadujem igricu dali da skidam NTSC ili PAL ?? I kad je skinem dali je samo raspakiram i przim preko ImgBurn-a ili i kod takvog procesa moram koristiti ovaj backup creator . Ako sam dobro shvatio taj backup creator se koristi samo ako je u pitanju kopiranje igrice sa CD-a !?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki brate mene buni samo kad downloadujem igricu dali da skidam NTSC ili PAL ?? I kad je skinem dali je samo raspakiram i przim preko ImgBurn-a ili i kod takvog procesa moram koristiti ovaj backup creator . Ako sam dobro shvatio taj backup creator se koristi samo ako je u pitanju kopiranje igrice sa CD-a !?

Bekap creator ti sluzi za kopiranje igrica sa diska u racunar a posle narezujes ImgBurnom......ako vec imas u racunaru usnimljenu creator ti netreba vec odmah ides na narezivanje ImgBurnom.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2010
Poruka
4
E Boki brate kako jos da sredim da bude firmwire 1.6 ili nije bitno ?? Izvini sto peglam al fakat nemam pojma o xboxu prvi put se susrecem sa njim !!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
7
caos i ja sam novi za ovo samo mi objasni za ovo posto mi nije jasno kako da ih otpakujem nema nista u xbox backup folderu hvala
 
Natrag
Top