Konkurs za Urednike i Uplodere - 30 000 clanova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888

Konkurs


Evo nas i na 30 000 clanova nakon samo mesec dana. Kao sto smo prosli put rekli konkurs se otvara na svakih 10 000 novih clanova i tako cemo i sada uciniti. Svi koji zele da ucestvuju prijave treba da posalju najkasnije do 2.10.2009.
Onog momenta kada posaljete prijavu vas rad ce biti pracen sledece 2 nedelje. Nakon tog vremena, ako ste ispunili uslove i bili aktivni na forumu postacete deo staff tima.

UrednikZ.png


Posao urednika je da uredjuje forum za koji je zaduzen a u to spada ubacivanje novih tema, komunikacija sa korisnicima, prepravljanje lose postavljenih ili brisanje nepozeljnih postova,.....

Potrebni uslovi za Urednika:



  • Da ima 18+ godina
  • Da mu je srodna tema koju ce uredjivati
  • Da forumu posveti minimum 1h svog slobodnog vremena dnevno

Sta aplikacija za urednika treba da sadrzi:



  • Korisnicko ime na forumu
  • Koje forume bi zeleo da uredjuje ( max. 3 ). Ovo se odnosi na forume u Serbian Cafe delu.
  • Koliko godina ima
  • Koliko vremena dnevno moze da odvoji za forum
  • Prethodno iskustvo na forumima ( ako ga ima )

U prijavi napisite da li konkurisete za urednika ili uplodera a istu saljite na:
konkurs.png



UploaderZ.png

Uploderi su zaduzeni za download deo. Njihova duznost je da svakodnevno pune taj deo foruma, ispunjavaju zahteve korisnika,....


Potrebni uslovi za Uploadera:



  • Da dnevno ubacuje minimum 20 postova/tema sa download linkovima ( ni obavezno svaki dan 20 vec da to bude mesecni prosek )
  • Da forumu posveti minimum 1h svog slobodnog vremena dnevno

Sta aplikacija za uploadera treba da sadrzi:



  • Korisnicko ime na forumu
  • Koji materijal bi najvise punio ( filmovi, igrice, muzika,.... )
  • Koliko godina ima
  • Koliko vremena dnevno moze da odvoji za forum


U prijavi napisite da li konkurisete za urednika ili uplodera a istu saljite na:
konkurs.png
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2009
Poruka
5
malo mi ovo bas i nije jasno... tj. ono sto ja zelim je sledece: posto sam clan nekih drugih foruma i cuda, a posto je su uglavnom strani, zellim da te njihove lepo premestim ovde, na srpski forum da mogu ljudi da vide, posebno za serije jer me to i najvise i interesuje ...
e sad, kako to da uradim ... gde i u koju grupu da se prijavim?
problem je to sto ne znam da li cu moci ja da otvaram po 20 tema na dan :D
malo mnogo to... :)))) zato sam zbunjen... i eto... zelim help .. to je to... cisto zelim da dam svoj neki doprinos razvijanju srpskog portala za buducnost srpske omladine :D
(al sam ga odvalio sad... )
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
U Uslovima lepo pise:
Da forumu posveti minimum 1h svog slobodnog vremena dnevno
Ako za sat vremena ne mozes da prebacis 20 postova ( sto inace ljudi ovde rade za 15-25 min ) i ne mozes da odvojis sat vremena dnevno onda prosto nemoj da se prijavljujes i problem je resen.
Inace sve prijave saljite na email postavljen gore a ovu temu koristite samo za pitanja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top