Konkurs za februar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
12
hvala

Hvala na pozivu, ali kao što većina reče, slabo slobodnog vremena ne dozvolajava aktivnije učestvovanje u radu!
U svakom slučaju, puno sreće i sve pohvale! yes3
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
1
želim da se zahvalim na pozivu,volela bih da učestvujem ali imam malo slobodnog vremena da bih bila učesnik svaki dan,mogu svaki drugi dan da budem aktivna,dali to odgovara?:(
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
1
Bila bi mi čast da sarsdjujem ali nisam u mogućnosti da se ozbiljno posvetim pa kako ste već naveli nebih da oduzimam vreme nekom ko i ovako verujem ima puno posla oko foruma, u svakom slučaju pozdrav i sve najbolje.
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
2
hvala ! ali problem je vreme ali ne odustajem nadam se da cu dobiti malo vise slobodnog vremena pa cu se pridruziti vasem impozantnom drustvu . pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
0
Priavio sam se i spreman sam za sledecag uploadera

Imam mnogo slobodnog vremena ne idem u skolu celu nedelju uhvati me bolest

Juce sam se prijavio i danas sam poceo da postavljam 20 linkova a zavrsio sam pre sat vremena

Vas sledeci clan admine je Djolber71
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
1
Hvala na pozivu,ali velike obaveze na poslu redovnom sprecavaju me da Vam se prikljucim na pravi način! U svakom slučaju mnogo uspeha u daljem radu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
0
Admine Hteo bih jedno pitanje za tebe:

A sto ovde samo imamo da polazemo za uploadera ili za urednika ima li valjda onaj vip
ilio moderator?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
VIP dobijaju obicni korisnici koji su uradili dosta za forum, redovni su na njemu, komuniciraju sa drugim clanovima i pomazu im. To odlucuje ceo staff ako nekoga primeti i nema nikakva aplikacija.
Za moderatora nema nikakvo " polaganje", prvo moras biti uploader ili urednik, da si na forumu vise od 4 meseca, da se pokazes da si vredan toga pa tek onda da udjes u razmatranje za moderatora.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
0
Hvala bas si mi pomogao vidi se ko je ovde pravi admin

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A da li kada postanemo urednici ili uploaderi mozemo nekom korisniku da izmenimo post ako je u necemu pogresio ili zabraljao zna s na sta mislim na code tagove naslov psovanje itd...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
koliko postova imas trebao si dosad to primjetiti. mozes da stavis linkove u code,popravis naslov a vrijedjanje brises. neka me staff ispravi ako grijesim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top