Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Kompletna obrada Windowsa Xp sa automatskom instalacijom programa

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
T

tajsonce

Član
boki legenda si majke mi.
Daj molim te objasni ili mi posalji kako ,,trajal '' instalaciju obradiš da bude ,,full '' u tihoj instalaciji

boki71

boki71

Uz duplu Anu...
Legend
boki legenda si majke mi.
Daj molim te objasni ili mi posalji kako ,,trajal '' instalaciju obradiš da bude ,,full '' u tihoj instalaciji
Nema tu neke velike filoziofije......Moras pre pocetka pravljenja tihe instalacije programa imati validan serijski broj,krek ili pach za program koji zelis pretvoriti u tihu instalaciju......

Kompletan postupak je detaljnije objasnjen u ovoj temi......

http://serbianforum.org/domaci-tutorijali/206656-pravljenje-tihe-instalacije-programa.html

A

akymajstor

Član
Care ovako:skidam TI kapu,Legendo,Tigre,svaka ti dala,....ima još ali sve u svemu ovakav trud i zalaganje svaka čast,reklamirat ču te svima i hvalit na sva zvona.Imam par pitanja ali to ču poslije kad još par puta probam ovo napravit,wpi mi je uspio i super je ispao,da sad ne gnjavim sa pitanjima došao sam Te smao pohvali i HVALA,HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA