kompletna obrada kola

Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
Jel neko zna kopletan proces da mi ojasni ili postavi link oko farbanja kola??Znaci posle varenja pojedini dijelova na kolima sta se stavlja na ta mjesta koje zastita pa dalje sve do lakiranja! Hvala unaprijed ako neko zna za link ili ako mi moze objasniti !!!!!!:yea:
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Ovako dado73, ja sam univerazalan , a radio sam i lakiranje kola :)

Ako nemas iskustva sa farbanjem temeljnom bojom, nemoj ni pomisljati da lakiras kola! To je ti je najbolji savjet koji ti mogu dati. Zacas se napavi curak, pa to valja smirglat, dotjerivat da se ne vidi prelaz......Bolje plati majstora koji je to vec radio....plus, dok kupis boju, trujes se lakom.... ne isplati se, pajdo!
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
I ja sam univerzalan meni treba samo sta sve treba i kojim redom? Imam i kompresor a imam i co2 aparat i znam lakirati a znam i variti , molio bih samo da mi odgovore na postavljano pitanje a ne na ovakve paradoksalne izjave koje zna svako dati?? Hvala unaprijed na razumjevanju!!!!
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Ja ne umijem čitati misli, tako da ne zneam šta ti sve znaš! Samo sam ti dao prijateljski savjet, a ne * paradoksalnu izjavu* . Tvoj post je klasična nezahvalnost.
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
Pa takve izjave mogu i ja dati svakom svati i necu da vodim uopste diskusiju o ovome,ja sam pitao zelim odgovor konkretan a ne povrsan ako mogu dobiti i to je sve!!!I svakom covjeku sam zahvalan ko mi pomogne a ne samo meni vec i ostalim tvoj odgovor nije zasluzio zahvalnost ni u kom smislu !!!
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
2
evo ovako kad si sredio varove ide cink sprej radi korozije posle njega obican kit obradis ga brusnim papirom 120-150-320 vise puta da dovedes u liniji sta farbas posle toga spric kit ceo auto ili radjene delove njega radis vodenom 400-600 ili cak 1000 ako je metalik operes sapunicom mesto farbanja obrises sredstvom za skidanje masnoca i farba.ako je metalik baza pa onda lak i to je to pozz kuman...
 
Natrag
Top