Kompjuter mi se sam pali ?

Član
Učlanjen(a)
11.01.2012
Poruka
24
Kompjuter mi se sam pali kad ga ugasim nakon nekog vremena on se sam upali sta da radim ? molim was pomagajte hitno ?
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
I meni se javio slican problem pre 2-3 dana na jednom starom kompu....Ja ga normalno ukljucim.....a kad hocu da ga ugasim,samo se monitor ugasi a on jos radi.......i onda mi je jedino resenje da ga rucno ugasim.....probacu sa novim OS mozda je problem do njega(OS-a)....
a moguce je da neka komponenta riknula,pa vise ne radi kako treba.......zato sto je komp star preko 10 godina.......A ako je do komponenti onda mi se neisplati da ih menjam.....zato sto je nova komponenta skuplja on celog racunara........
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Nemože sam da se upli,ako su kuleri prestali da vrte,znači da nedobija struju. ZAR NE?
Očisti ga od prašine,zameni pastu,itd.
Bekapuj drajvere i podatke pa reinstaliraj ceo sistem,i to bi trebalo da radi.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ti si samo imao srece, moj drug ima komp koji nece da se ugasi a nije do os-a :)
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2012
Poruka
24
E imao sam srece bas si u pravu :) tune up je to resio :) to mi je predlozio jedan prijaqtelj jer sse i njemu to desilo
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Ajd kad probas ako nesto uradis napisi sta je to tune up detektovao,resio
 
Član
Učlanjen(a)
10.12.2009
Poruka
1
sta si uradio da otklonis taj problem? ja ugasim komp, i nakon 5 sec sam pocinje da se pali... pomagajte
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
sta si uradio da otklonis taj problem? ja ugasim komp, i nakon 5 sec sam pocinje da se pali... pomagajte
Probaj da umesto dugmeta za paljenje povezes dugme za reset na ploci posto zna samo dugme da se pokvari i da pravi bas taj problem,desava se dosta cesto jos posebno na "no name" kucistima...
 
Natrag
Top