Kompatibilnost softvera koji koristite sa Win7

Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Mnogi su korisnici računara prešli na Windows 7 i naišli na probleme/nemogućnost korišćenja programa koje su najradije upotrebljavali na starijim verzijama operativnog sistema.
Mala pomoć pre prelaska - obavestite se (barem okvirno) šta je i u kojoj meri kompatibilno sa vašim budućim Windows-om :

HTML:
http://www.microsoft.com/windows/compatibility/windows-7/en-us/Default.aspx?type=Software
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
59
Mnogi su korisnici računara prešli na Windows 7 i naišli na probleme/nemogućnost korišćenja programa koje su najradije upotrebljavali na starijim verzijama operativnog sistema.
Mala pomoć pre prelaska - obavestite se (barem okvirno) šta je i u kojoj meri kompatibilno sa vašim budućim Windows-om :

HTML:
http://www.microsoft.com/windows/compatibility/windows-7/en-us/Default.aspx?type=Software

koji programi to ne funkcionisu???

ja na mojoj x64 win 7 imam dosta programa od xp i viste i rade lagano
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
57
Od poznatijih programa ima slucajeva da Total Commander nije kompatibilan sa win7, cija je alternativa SpeedCommander.
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Od hardversko/softverske kombinacije do hardversko/softverske kombinacije.Win7 je još "taze" proizvod,stvari će se bolje iskristalisati sa zakrpama (barem nas je čika Bil tome do sada "n" puta podučio).
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
59
Od hardversko/softverske kombinacije do hardversko/softverske kombinacije.Win7 je još "taze" proizvod,stvari će se bolje iskristalisati sa zakrpama (barem nas je čika Bil tome do sada "n" puta podučio).

nije bas taze ima pola godine :D

nego reci mi sto ti ne radi od programa mozda ja to imam pa cu uploud 4 u
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Hvala ti na dobrim namerama,ali meni ,za sada,radi sve - još uvek sam na XP-u.Početni post okačih zato što po stranim forumima po kojima se motam počešće nailazim na žalbe korisnika koji imaju pomenute probleme.
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
57
Takodje ima problema oko starih 16-bitnih programa, mada manje vise to je nebitna stavka.
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Ja koristim Win7 vec par meseci i radi skroz ok.Samo jedan program mi nije kompaktivan sa OS a to je AutoCad...Ali zato na laptopu imam XP pa kada mi zapne.....
 
Natrag
Top