Komentari za finale Wawrinka-Đoković

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Jbg, sve mu se otvorilo, Nadal dosao rano jos pri tome bio dugo povredjen, van forme, Vavrinka izbacio Federera, Novak Mareja, u finalu je samo trebao da igra svoju igru. Ali jbg, videlo se da je pod velikim pritiskom, imao sam osecaj da se igralo do sutra da on ne bi prelomio. Brejkne ga na 4:3 i umesto da odbrani servis on gresi 3x. Zatim ima 40:0 na njegov servis i naravno, sve je prokockao.

Danas kako je odigrao ne bi pobedio ni mnogo goreg od Svajcarca.
Vidi se koliko povrsno gledas na stvari kroz ovaj post.
1. Vavrinka je izbacio Federera i to Djokovicu nikako nije pomoglo jer je Wawrinka mnogo bolji od Federera jer ne igra ime vec trenutni kvalitet.
2. Nebitno sto je Nadal povredjen, Nadal je Nadal i kao sto je danas Wawrinka uzeo poene koji su prelomili mec tako je Djokovic uzeo protiv Nadala takve poene.
3. Apsolutno mu se nista nije otvorilo, ako cemo tako zatvorilo mu se sve. Duplo vise nosilaca je ispalo iz drugog ili bolje reci cetvrtog kostura nego iz Novakovog. Novak je igrao protiv Nadala rano, onda imao odmor gde su mu misli bile usmerene ka toj pobedi. Onda je dosao marej i dva dana borbe pa evo i treci dan danas izasao na teren protiv Wawrinke koji je imao odmor.

Jedino sto se slazem je da je Novak bio pod strasnim pritiskom ali ne kapiram kako mislis da je mogao da bude bez pritiska? od ovoga ce verovatno veci pritisak imati na Olimpijadi sledece godine i oba pritiska su sasvim logicna i opravdana.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ma daj, Federer je klasa za Vavrinku kad su finala u pitanju i ne mogu da se porede, jest, sad ces reci "Sto ga nije pobedio da je tako", pa i Djokovic je klasa pa nije pobedio danas. Sve zavisi od toga kakav ce dan covek da ima. Isto kako ti kazes, Nadal je Nadal... Trenutno je Nadal ispodprosecan igrac, a u prilog tome govori i mesto na ATP posle RG-a. Od povratka posle povrede to je drugi covek.

Naravno da mu je se otvorilo, bas da vidim kad ce sledeci put pre polufinala da mu dodje roviti Nadal i ispadne Federer. Igrao je juce sat ipo (mislim), sto je smesno u odnosu na nivo na kom se igra tenis danas, malo vise odmora bi mu dobro doslo ali igrao je i pre dan za danom pa je pobedjivao. Danas ne bi pobedio da se igralo do 21h.
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
I za iduću godinu bi ova Srpska Vlada mogla da se malo potroši i da organizuje par desetina autobusa i da kupi našim gledaocima karte za R.G. kako se Novak ne bi osećao ovako jadno.Valjda je zaslužio....
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Kakav komentar Ace Stojanovica na poraz DJokovica, u centar!!!

"Bolje s tobom u porazu nego s drugim u pobedi"

Od mene respect :) Samo sto to mnogi ne kapiraju, necemo imati opet ovakvu gromadu....Samo vidite komentare po sajtovima, pa ljudi moji jedva cekali da Nole izgubi....
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
I za iduću godinu bi ova Srpska Vlada mogla da se malo potroši i da organizuje par desetina autobusa i da kupi našim gledaocima karte za R.G. kako se Novak ne bi osećao ovako jadno.Valjda je zaslužio....
Nema nista od toga iako je na mestu 100 posto
Sasa Ozmo je iz b92 u francuskoj poslat za ovaj turnir i jedva su nabasali sponzora za to...Sta ocekivati od drzave kad prvo ni tv stanice ne mogu da posalju novinare...Lose sve to, Srbija smo mi...Prosle godine je Viskovic pricao da su japanci na Wimbldonu imali iz svake Tv kuce po jednog coveka na svakom stadionu, treningu, konferenciji....jeste da mi nismo Japan ali imamo Noleta
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Neuspeh je samo vežba za uspeh.
A matori je kao otišao da gleda F.C.Bazel
CG50ut_PUYAE37_Nm.png


:roll:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top