Komentari sa drugih tema

Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
1
Dragi moji sa Serbian Foruma sajt je izvanredan,svaka cast na pozrtvovanosti i drago mi je sto se obracate nama krajnjim korisnicima licno,samo jedna mala prmedba a znam da vi niste krivi,elem kad god sidjem sa foruma pun sam "TROJANACA"pa mi treba puno vremena da se ocistim.Da li vi nekako mozete da sprecite da se zarazeni materijal ne stavlja na forum?Jos jednom veliki pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
49
1. Pre svega da se iskreno zahvalim svima onoma koji uloze svoje vreme da postave sav ovaj sadrzaj
2. Mala sugestija- mozda nije lose da uz spisak filmova stoji i zanr(recimo spisak filmova s prevodom ) i srpski prevod naslova
ne bi zeleo da ispadne da zakeram ali nazalost verujem da ima jos "dundjera" pout mene koji su uskraceni za znaje engleskog jezika ... pa vam onda nece biti tesko da pretpostavite sta se desava hvala na razumevanju
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2009
Poruka
5
trazio sam film! nema ,pogledam ovde,onde i serbian \SF/forum od tada sam stalno na forumu CESTITAM!
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
5
Ja sam Makedonac ali ovo u Makedonii nema.Alal vam vera carovi ste.U makedonske sajtove i forume ne mozes da pronadzesh ni 0.3 % , kod Srba je sve obilno, veliko, mnogo,puno,= i td. Hvala svima
 
LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
17.941
Ja sam Makedonac ali ovo u Makedonii nema.Alal vam vera carovi ste.U makedonske sajtove i forume ne mozes da pronadzesh ni 0.3 % , kod Srba je sve obilno, veliko, mnogo,puno,= i td. Hvala svima
I vi ste u makedoniji sve Carovi. Čekao sam na Vašoj granici letos 7h.
Puštali ste sve autobuse osim naših. Hvala Vam Makedonci !!!

ol5s3.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
1
Slucajna saputnica

najbolji ste i nemam ni jedan komentar jer ste,,,naj,,,naj,,///''''''' serbijan forum je najbolji?????????????
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
0
Uf ovo je ekstra stvar( profesionalna deformacija ili šta već :) )
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top