Koliko čitate?

Koliko čitate?

  • Obožavam da čitam i radim to često

    Votes: 37 75,5%
  • Čitam povremeno

    Votes: 8 16,3%
  • Čitam retko

    Votes: 2 4,1%
  • Ne čitam nikada

    Votes: 2 4,1%

  • Total voters
    49
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Svedoci smo da poslednjih godina mnoge statistike govore da je Srbija medju vodecim zemljama u Evropi po broju nepismenih ljudi. Beogradski Sajam knjiga svake godine posecuje sve veci broj ljudi, sto je u svakom slucaju veoma pohvalno, ali na proslogodisnjem Sajmu vecina anketiranih nije znala ko je napisao roman "Na Drini ćuprija".

Koliko citate?:)
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Obožavam da čitam i radim to često,bukvalno čitam sve što mi dođe u ruke.Od Politikinog zabavnika do naučnih časopisa,jednostavno sve me zanima.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Takođe obožavam da čitam,i dosta čitam,otkad su knjige u pdf-u nepamtim kada sam pročitala neku knjigu koja se drži u rukama :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Joj, ja baš i ne volim čitanje sa ekrana. Mnogo više volim prave knjige, to mi je mnogo lepši ritual.
Ne mogu da dočekam sajam, koji je sledeće nedelje. Ja sajam knjiga zovem "velika poslastičarnica" pošto se tamo i osećam kao dete u poslastičarnici.
Tačno znam gde se šta nalazi, raspored štandova, gde je koji izdavač, gde su rasprodaje, ma sve... :) Uvek počinjem da ostavljam pare za knjige jedno 2 meseca unapred. Ma, kad je sajam knjiga u pitanju, ne delujem "normalno", al' baš me briga! :-D
A knjige su čudo. Od malena sam po bibliotekama, knjižarama... trenutno sam član nekoliko klubova knjige... imam lepu kućnu biblioteku. Jednostavno, volim SVE u vezi sa knjigama i čitanjem. :)
 
Član
Učlanjen(a)
09.11.2009
Poruka
1
Posteno nema bolje stvari od prave knjige, citanje u pdf-u me brzo zamara.
 
Član
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
89
Joj, ja baš i ne volim čitanje sa ekrana. Mnogo više volim prave knjige, to mi je mnogo lepši ritual.
Ne mogu da dočekam sajam, koji je sledeće nedelje. Ja sajam knjiga zovem "velika poslastičarnica" pošto se tamo i osećam kao dete u poslastičarnici.
Tačno znam gde se šta nalazi, raspored štandova, gde je koji izdavač, gde su rasprodaje, ma sve... :) Uvek počinjem da ostavljam pare za knjige jedno 2 meseca unapred. Ma, kad je sajam knjiga u pitanju, ne delujem "normalno", al' baš me briga! :-D
A knjige su čudo. Od malena sam po bibliotekama, knjižarama... trenutno sam član nekoliko klubova knjige... imam lepu kućnu biblioteku. Jednostavno, volim SVE u vezi sa knjigama i čitanjem. :)

Slazem se sa tobom. . .volim puno da chitam i lepshi je osecaj drzati knjigu u rukama i chitati nego ,,,buljiti,, u monitor :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Čitam kao manijak i opet mi nikada nije dosta pročitanog. Ako su manje knjige do 150 stranica, pročitam na poslu po jednu dnevno.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
22
Obožavam da čitam i radim to često
Svakodnevno, uvek se nadje vremena za dobru knjigu...
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Da, citam i ja, na kilo:roll:
Setih se vica: Kad sam procitao kako na organizam i zdravlje deluje/u cigarete i pice, odmah sam definitivno resio da vise na-citam !

Sala nikad dosta, poslednje sto sam izcitao je Benedikt, tako da sam ga kompletirao i Djeka Londona-Zvezdana Lutalica-roman koji je objavljen tek pre par godina i vise nego vredi .
 
Natrag
Top