Koliko čitate?

Koliko čitate?

  • Obožavam da čitam i radim to često

    Votes: 37 75,5%
  • Čitam povremeno

    Votes: 8 16,3%
  • Čitam retko

    Votes: 2 4,1%
  • Ne čitam nikada

    Votes: 2 4,1%

  • Total voters
    49
Član
Učlanjen(a)
28.06.2010
Poruka
1.095
Ne volim da čitam knjige u pdf-u, jednostavno nemaju istu čar kao prave knjige. Svakog dana čitam:) i čitam mnogo:)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
S vremena na vreme, volim da procitam neko delo ali ako je imalo zaista dobre kritike ... Previse puta sam se razocarao ...
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Nekada sam skoro svaki dan citala, cak sam i sa knjigom odlazila u krevet. Sada povremeno. Obozavam da citam, ali nemam vremena.Posao me ubija
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Nekada sam citala svaki dan knjige, ali kad dodjose velike obaveze, porodica, posao vise nemam vremena za to i mnogo mi je krivo zbog toga. Skoro sam uzela neku knjigu da citam i jednostavno nisam mogla da se skoncentrisem na stivo. 10 puta sam pocinjala da citam i uvek se zavrsilo sa neuspehom. Ne znam zasto se to dogadja da li breme zivota toliko pritiska da vise mozak ne reaguje na neke stvari u kojima je uzivao, ne znam. :(
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Volim da čitam, i redovno kupujem knjige. Ponekad više, ponekad manje, ali knjiga za čitanje mi je uvek pored kreveta!
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Čitam svakog dana i previše, oči mi ispadaju, ali nastavljam po starom. Počela sam da čitam i e-knjige. To me dokrajčilo.
 
Natrag
Top