Koliko cesto idete u pozoriste?

Učlanjen(a)
10.06.2009
Poruka
46
S obzirom je sve jasno iz naslova teme, nema potreba da detaljnije objasnjavam ;)

Sto se mene licno tice, s obzirom da radim u pozoristu mozda nisam najpozvaniji da direktno ucestvujem u ovoj temi ali moj odgovor bi bio: mnogo cesce nego sto mi se svidja... :D

Salu na stranu, ziveci u Nisu nemam puno prilika da gledam mnogo predstava sa strane (ako pretpostavimo da domace produkcije redovno pratim) i jedva cekam gostovanje nekog pozorista sa strane...
Mada primetio sam, da cinjenica da pozoriste dolazi sa strane, ne garantuje nuzno bolji kvalitet ;)

...

A vi?
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
U mom zivotu sam bio svega nekoliko puta i to sve uz skolu, nikad na moju inicijativu,...
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
96
U mom zivotu sam bio svega nekoliko puta i to sve uz skolu, nikad na moju inicijativu,...
..BaneFromDaHood prijatelju ne znam da li se ti hvališ ili se žališ???Ja volim pozorište..moj sin Aleksandar me je neki dan prosvetlio rečenicom..ma možda bi i išao ali tamo sve predugo traje..Vi ste deca odrasla u internetu Workraft i slične igre..i ako nema brze promene slike jednostavno je dosadno..e sad kad bi vam neko objasnio šta je pozorište i slično..možda bi Vam se dopalo..treba probati...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ni ne hvalim se, a ni ne zalim...Jednostavno ne bih imao vremena za pozoriste, pre bih gledao neki film na kompu ili DVDplayeru. To da smo deca odrasli uz internet je istina,....Sto bi moja majka rekla "postajemo roboti" :p
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Ima ljudi koji su postali roboti, i koji će tek postati. :p

Mi ćemo tek postati... :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.05.2009
Poruka
134
..BaneFromDaHood prijatelju ne znam da li se ti hvališ ili se žališ???Ja volim pozorište..moj sin Aleksandar me je neki dan prosvetlio rečenicom..ma možda bi i išao ali tamo sve predugo traje..Vi ste deca odrasla u internetu Workraft i slične igre..i ako nema brze promene slike jednostavno je dosadno..e sad kad bi vam neko objasnio šta je pozorište i slično..možda bi Vam se dopalo..treba probati...


hah WarCraft se kaze! a to sto mi ne volimo ili nemamo vremena ili ne zelimo to je nasa stvar...!!!
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
76
Ja sam prestao da idem tamo, iso sam dosta pre sa kevom kad sam bio manji, ali sada imam komp i modem :D
Salim se, u Nisu se skoro svaki Bioskop i pozoriste zatvara, jel piraterija vlada (hvala bogu), tako da taj im biznis propada...
 
Učlanjen(a)
10.06.2009
Poruka
46
Ne baratas podacima... ni jedno se pozoriste nije zatvorilo u Nisu... Narodno radi nikad bolje a lutkarsko radi non stop bez prestanka vec 50 godina...

Slabi su ti izvori informacija... bolje priznaj da te mrzi nego da izmisljas budalastine o zatvaranju pozorista...
 
Natrag
Top