Koju rasu psa imate ili volite ?

Član
Učlanjen(a)
26.10.2012
Poruka
71
Ja imam psa rase Jack Russel terijer , a omiljena rasa pasa mi je doberman.
- Jack Russel terijer je nastao u Engleskoj zahvaljujuci naporima Johna Russella. On je razvio vrstu foksterijera koja ce odgovarati njegovim potrebama, odnosno psa koji ce trcati s njegovim lisicarima i potkradati se kako bi isterao lisice i drugu divljac iz njegovih jazbina.

dzek%20raselov%20terijer3.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
09.06.2012
Poruka
5
ja imam Bigl-a :))
imam dve odrasle zenke od godinu i osam meseci i odraslog muzijaka od godinu i 7 meseci :))
strasno su blesavi i ludi :D
imao sam do sada dva legla...i svi ljudi kod kojih su kuce otisle su zadovoljni :)
inace sada imam u planu registrovanje odgajivacnice....ali cim skupim 150 e :))
bas sam zadnja dva dana pravio nove kucice za kuce pa cu postaviti slike da vidite kako izgledaju... :)
pozz , Bane iz Indjije
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2012
Poruka
1
Ja imam bigla i to dve zenkice Serenu koja ima skoro 8 i po godina i Blanku koja je stara 1god i 8 meseci
 
Član
Učlanjen(a)
16.07.2010
Poruka
3
Ja imam Americkog Staford Terijera starog dwe ipo godine... Po meni rasa weoma inteligentna ali swojeglawa pogotowo muzijaci,hoce da poslusaju ali kada njima dodje i bez male doze batina nemoguce dresirati ga...
http://www.freeimagehosting.net/8cg1s
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2011
Poruka
63
Citav zivot imala sam pse male i velike, maltezera, vucijaka, pudlicu,aurtralian separd, shitzu i border koli po mom misljenju lakse je dresirati veceg psa svi mali sto sam imala bili su poprilicno svojeglavi. Australian separd moja komsinica ga je ubila tako sto mu je hranu namocila u atifriz i pas je umro u roku 4 sata nije mu bilo spasa imao je samo dvije godine. Meni nema veze koja je rasa moze biti i ulicar miks jednostavno volim pse velike i male sada imam dva shitzu i border koli
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
20
Имам Епањол Бретона и у селу Шарпланинку. Фамилијарно увек имамо по неког Шарпланинца, то нам је ко неки аманет од предака.
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2013
Poruka
7
Imam zlatnog retrivera, a volim sve rase, i mešance naravno. Nemački ovčar, cane corso, dogo argentino, AST, foks terijer, labradori... ma svi su mi dobri na svoj način
 
Natrag
Top