Koju mi igricu preporucujete?

Član
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
13
Kao sto kaze naslov voleo bih da mi preporucite neku noviju igricu presao sam Assassins Creed 3 i Far Cry 3 tako da nznm sta sad da igram :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
crysis i crysis 2,ako volis strategije tu je starcraft II wings of liberty onda imas battlefield 3,Call of Duty MW3,Call of Duty Black Ops 2
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
13
Kakav je bf3 i jel ima veze sa prethodnim delovima? ovo ostalo sam presao :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
crysis i crysis 2,ako volis strategije tu je starcraft II wings of liberty onda imas battlefield 3,Call of Duty MW3,Call of Duty Black Ops 2
nema neke veze sa BFBC2.Kampanja bfbc2 je zanimljivija ali je i kraca nego ova.
bf3 ti je graficki daleko od proslog dijela.vrijedi skinuti
 
Član
Učlanjen(a)
18.01.2010
Poruka
69
Mozes da probas:
The Elder Scrolls IV: Oblivion
The Elder Scrolls V: Skyrim
Assassin's Creed drugi delovi
Witcher 1 i 2
GTA 4 i 5
Dark Souls: Prepare to Die Edition
Darksiders 2
Sve sam ih igrao i nisu lose igrice, mada, posto su 'Freestyle' RPG za njih ne treba neko razmisljanje.
I, da, posto si preso FarCry 3, kakvu mashinu imas? Ja imam quad core, procesor 3 GHz Phenom II 960T Black Edition 6MB Cash L3, graficka ATI Radeon 6670 1GB DDR5, pa mi laguje kad pokrenem igricu.
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
7
WoT !!!
World of Tanks !!!
Tu nema prelaženja igrice !!!
Svaka partija je priča za sebe !!!
Malo je traumatična na početku , jer dok dođes do kakvih tenkova da si u situaciji da se boriš , ima da se naigraš i naigraš a i namučiš , al u tome i jeste draž !!!
Ostati živ nekako i pobediti !!!
Evo od kad sam otkrio WoT otprilike pre godinu ipo , ništa me više ne zanima od igrica , jer je WoT savršena igra. Nije slučajno bila igra godižne u 2012 - oj u svojoj kategoriji !!!
Pozdrav !!!
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
WoT !!!
World of Tanks !!!
Tu nema prelaženja igrice !!!
Svaka partija je priča za sebe !!!
Malo je traumatična na početku , jer dok dođes do kakvih tenkova da si u situaciji da se boriš , ima da se naigraš i naigraš a i namučiš , al u tome i jeste draž !!!
Ostati živ nekako i pobediti !!!
Evo od kad sam otkrio WoT otprilike pre godinu ipo , ništa me više ne zanima od igrica , jer je WoT savršena igra. Nije slučajno bila igra godižne u 2012 - oj u svojoj kategoriji !!!
Pozdrav !!!


Affirmativ! :)
 
Natrag
Top