Koji video plejer koristite?

Koji video plejer koristite?

  • VLC Media Player

  • KM Player

  • PotPLayer

  • GOM Media Player

  • MPC-HC

  • SM Player

  • ZOOM PLAYER

  • XBMC

  • Real Player

  • BSplayer


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Učlanjen(a)
10.11.2023
Poruka
1
VLC na Windowsu i Kodi na Minix plejeru (za TV). Na VLCju narocito mi se svidja add on za subtitlove, vrlo je praktican i omogucava da se isproba i ucita (sa Net-a) nekoliko titlova dok film radi, tako da se vrlo lako nadje pravi, odgovarajuci titl.
 
Učlanjen(a)
13.08.2021
Poruka
32
VLC na Windowsu i Kodi na Minix plejeru (za TV). Na VLCju narocito mi se svidja add on za subtitlove, vrlo je praktican i omogucava da se isproba i ucita (sa Net-a) nekoliko titlova dok film radi, tako da se vrlo lako nadje pravi, odgovarajuci titl.
Slažem se, za VLC. Vjerovatno je među najboljim. Što se tiče IPTV-a SFVIP plejer je bez premca (windows), a OTT Navigator za android.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Kao i za svaki drugi softver, stvar je interface-a, stvar je licnog afiniteta. Koristim Mpc-Be, ima sve sto mi je potrebno za gledanje filmova.
Mada, moj racunar je media server za audio/video ka Eon box-u u kom je instaliran Kodi 20.2.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
VLC,me nervirao zato sto nisi mogao da postavis prevod van videa,nego je trebalo skalirati video,pa onda da se pojavi ispod njega.A onda dolazi do crnih traka,vestacke rezolucije original videa,...Nije to to.Bas je bilo petljanje oko ove stavke.Inace je odlican plejer,ali meni je ova stavka najvise smetala.Mozda je to sad popravljeno.Zato sam koristio i koristim DaumPot player.Skoro sve pokrece po default-u.Jedino morate,da promenite "charset",za prevode,da se ne bi prikazivale "kuke i motike :)" u prevodu.
 
Natrag
Top