Koji vas glumci ili glumice nerviraju?

Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Svi oni novopečeni teen glumci. Fuj, bljak već mi se povraća.
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2009
Poruka
144
Svi ti "glumci" i "glumice" koje su se u nekakvu glumu bacili u uverenju da su nenormalno talentovani samim tim što su javne ličnosti i što su napravili karijeru u muzici, sportu,... Ima i izuzetaka, pogotovo kod nekih starijih majstora kao što je Iv Montan, ali ovi danas se masovno trpaju u filmsku industriju. Pola američke rep scene glumata po nekim bolidnim filmovima, o pevaljkama da i ne pričam. Prednjači jedna osoba čije je zanimanje bogatašica, a koja je odmah i propevala i proglumila. Pitanje od milion dolara-koja je dotična persona? Što je najbolje, i ovi naši su počeli da prate taj trend pa možete videti i domaće pevaljke kako nam se smeše sa malih ekrana, a da nije iz Pinkovog studija.

Uzgred, na tragu ove teme bih hteo da upozorim sve kojima mozak još nije usporio na 2% od onog stanja koje uzimamo kao normalno da večeras ne prebacuju na Avalu, ima film sa Johnom Cenom. Za neupućene, to je "sportista", američki rvač. To je ono rvanje koje nije ni grčki stil, ni rimski nego američki, kad obučete moronski kombinezon sa šljokicama i slažete opasne face u ringu. Inače, film se zove Marinac, mislim da bi moglo da se nasluti kakav je tip filma, ako se to tako može nazvati.
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
keanu reeves..Majkl Dudikof ...ima ih još ali ova dvojica su vrhunac užasa od glume...
 

Prilozi

  • KeanuReeves.jpg
    KeanuReeves.jpg
    54,5 KB · Pregleda: 36
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
cudo niko nije naveo od stranih Jim Carrey-a ili on nikog ne nervira ? znam ljude koji ga vole, ali po meni je jedan od najgorih komicara koji se ponasa debilozno da bi izgledao smesno , a bar mene ne moze ni da nasmeje , vec ga gledam sa sazaljenjem..

a od domacih Nikola Kojo oduvek je iritirao dok glumi , a mi nismo andjeli 1 2 3 je vrhunac njegove glume i debilizna . . cudo da i njega niko nije pomenuo il samo mene i on nervira
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2010
Poruka
124
Sylvester Stallone,Julia Roberts,Katarina Radivojević,i nezaobilazni Goran Daničić
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
cudo niko nije naveo od stranih Jim Carrey-a ili on nikog ne nervira ? znam ljude koji ga vole, ali po meni je jedan od najgorih komicara koji se ponasa debilozno da bi izgledao smesno , a bar mene ne moze ni da nasmeje , vec ga gledam sa sazaljenjem..

a od domacih Nikola Kojo oduvek je iritirao dok glumi , a mi nismo andjeli 1 2 3 je vrhunac njegove glume i debilizna . . cudo da i njega niko nije pomenuo il samo mene i on nervira


On je meni najbolji glumac jer ono je talenat ono se ne moze nauciti sto on radi
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Mozda niste shvatili temu onako kako treba pitanje je koji vas glumci ili glumice nerviraju zbog onoga sto rade u javnosti a ne po tome da li znaju da glume ili ne
 
Natrag
Top