Koji vam je omiljeni pevac?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Evo jednog divnog čike koga mlad narod mnogo ne voli, koji nije neki pevač, ali, za mene, sve što radi - radi fantastično. Kažu da neke njegove pesme mogu da vole samo oni koji njega kao umetnika "apsolutno vole". Pa, može se reći da sam jedna od tih. :)
[YOUTUBE]wJQ7TwYwf7E&feature[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
46
Zavisi za koju vrstu muziku a retko cudo su ljudi koji su sposobni,ume da pevaju vise pravca,vrste muzike ne racunam Toseta koji je bio i ostace Bozji pratenik zauvek.
Ali posto je izuzetno tesko pronaci genijalca u pravom smislu kada je u pitanju pevanje mogu da kazem da Tose u jednom priliku na nasoj televiziji je rekao nesto sto mnogi takozvani ''pevaci,pevacice'' mogu se pronaci tu,znaci to je bila jedna zafvala za Arija bend kada Tose posle odsviranog forspila je rekao:Stop samo edna sekunda jas mora da iskomentiram nesto pred da pocneme, i rekao je ako moze eden aplauz za grupava sto sviri poradi toa sto site poteknuvaat od Muzicka Akademija i ne stanuva zbor za muzikanti tuku za muzicari.Mislim da je mnogo sa ovim rekao a u neku drugu priliku nabrojicu ko su mi omiljeni pevaci.
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Njegov glas me opusta bas

[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jW858I9K3-A&hl=en_US&fs=1&rel=0&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param>[raw]<embed src="http://www.youtube.com/v/jW858I9K3-A&hl=en_US&fs=1&rel=0&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
247
top 5:

05. Mike Patton (Faith no More)
Mike+Patton+mikepatton.jpg


04. Jonathan Davis (Korn)
JonathanDavis-1.jpg


03. Corey Taylor (Slipknot / Stonesour)
Corey+Taylor.jpg


02. Keith Caputo (Life of Agony)
Keith+Caputo.jpg


01. Robb Flynn (Machine Head)
Machine+Head+Robb+Flynn+II.jpg
 
Natrag
Top