Koji vam je iq

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Test je OK...Odgovara pravim testovima...
Jedino ne znam da li je gornji limit MENSA u skladu sa njihovim standardima ali na nekim sajtovima MENSE(Mensa Srbije - Testiranje, Hrvatska MENSA | Europski test inteligencije ...), koji pripadaju lokalnim udruženjima, postoje testovi gde takođe možeš "meriti" IQ ali naglašavaju da to nije zvanično merenje već da moraš otići na "pravo" merenje...Ko plaćaš kao i članarinu... Navodno MENSI mogu pristupiti svi koji na njihovim merenjima imaju vrednos koju poseduje manje od 2% ljudi...
Inače imaš grubo gledano imaš "urođenu" i "stečenu" intelegenciju tako da se ne dodaje bukvalno broj godina na izmereni rezultat...
Postoji tabela za "decu" kod njih su granične vrednosti pomerene naniže..
Vreme za koje ćeš popuniti test uopšte ne igra ulogu u ovakvoj vrsti testova samo je dato ko limit da se neko ne "zaludi" rešavajući ono što u stvari ne može da reši...
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Prođoh ga u prvom osnovne,ali dok se ne naspavam i opustim (tj.do proleća),te dovedem sebe u stanje u kome ću biti dobar laboratorijski zamorac,oglašavam da sam na sledećem nivou :

[YOUTUBE]ddyZ0XZZbbw[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
ovo je trosenje vremena iq na netu nikad nisu tacni tako da nemojte ni da pokusavate
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
e hteli i mene da prevare, kao ono brate ja pametan .... :dntknw:wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Moj IQ po .rs testu je 112, da kazem da sam zadovoljan,jesam,prosecan IQ je...
Po statistici u Srbiji sam bolji od 70% tako da...:D
btw nebitno koliki vam je IQ. bitno je kako ga iskoristite ;)
 
Član
Učlanjen(a)
21.07.2009
Poruka
32
Da se i ja "upišem" :)

78519161.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2010
Poruka
6
ma djavola je ovo tacno. pre vojske sam radio, ali ne htedose da mi kazu koliki je, cuo sam nesto kasnije da je vrlo dobar rezultat, a na ovo 104. inace, da bitne su godine
 
Natrag
Top