koji tablet?

Član
Učlanjen(a)
22.01.2013
Poruka
30
imam jedno pitanje za forumase.planiram da kupim tablet do 20 hiljada dinara.interesuje me vase misljenje koji je tablet solidan za tu cenu i koji se po vama pokazao da je dobar ili da nevalja.gledao sam u rodi megamarketu i oni imaju samsung galaxy tab 2.7.0 za 20 hiljada mada mi je 7 inca nesto malo i imali su asusov na akciji za 20 hiljada isto od 7 inca.i nasao sam tablet mpman od 10.1 inca za 16 hiljada ali neznam kakvi su ti tableti.dali ih je neko uzimao i dali je zadovoljan sa njim.ja cu vam staviti 4 tableta a vi mi kazite koji se od njih najbolje pokazao.

1. samsung galaxy tab 2.7.0
2.asus 7 inca[ali neznam model]
3.mpman 10.1 inca
4.prestigio 5080c pro 8 inca


Znam da je samsung kvalitetniji od prestigio ali mi vise odgovara 8 nego 7 inca.Znaci zanima me vase misljenje o ovim tabletima ili kazite vi neku marku koja je po vama dobra ali da nije skuplja od 20 hiljada.
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2009
Poruka
21
Ja imam Asus Nexus (google tablet koji radi asus) od 7 inca i prezadovoljan sam. U tom rangu od onoga sto se kod nas nudi mislim da je najbolji. Malo je skuplji ali vredi.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Prvo vidi šta ti tablet podržava,usb,hdmi,avi formate i tex. te GPS,Wi-Fi,B/T ako to sve podržava onda je i procesor solidan bolji ti ne treba.
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2013
Poruka
30
uzeo sam prestigio 5580 c pro duo.prezadovoljan sam.jedino sto je zvuk malo slabiji.nesmeta mi sto nema gps jer koristim navigaciju na telefonu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
12
Ja sam uzeo GOCLEVER T65 GPS , prezadovoljan sam ima GPS , USB , HDMI ... 8Gb memorija , podrzava do 32Gb. dosta hvaljen model za malo para.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
10
Od ponudjenih definitivno Asus Nexus 7 pa Samsung a moj predlog je da od kineza jedino uzmes u razmatranje neki Prestigio posto imaju dobru servisnu podrsku u slucaju da nesto nije u redu, i po izradi ne zaostaju za ovim boljim tabletima.
Ja licno imam Prestigio 5580c i prezadovoljan sam njime, ni prevelik ni premali - za 12000 din., ovo je odlicna kupovina.
Evo jednog predloga za 19900din., ukoliko ti odgovara IPS displej od 9.7", dual core cpu, quad core gpu, dobra baterija 7800mAh
Tablet PC | Tablet MultiPad PRESTIGIO PMP5597D_DUO 9.7" | Emmi online shop, prodaja: racunari, laptopovi, TFT monitori, netbook i notebook računari, foto oprema...
Opet, imas Nexus 7 RF za 16900din, sa daleko boljim hardverom ali malim 7" ekranom...
Asus 7" eeePAD NEXUS 1B012A 16GB Refurbished (90OK0MW1100370) tablet
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.01.2013
Poruka
30
kazem ti vec sam uzeo prestigio 5580c pro duo.i prezadovoljan sam.skajp lepo radi,neprekida uopste,brz je,pusta filmove u hd rezoluciji,i google earth mi radi odlicno i cak sam sa baterijom prezadovoljan.baterija mi drzi 6 sati neprekidnog koristenja,pocev od interneta,skajpa i filmova.opusteno odgledam 2 filma od 2 sata i budem na internetu jos nekih sat vremena i ostane mi 20 posto baterije.a za gps sam citao da moze da se kupi posebna antena koja ide na usb.jel neko probao takvu antenu da prikljuci na tablet i jel moze onda da radi navigacija preko gps?
 
Natrag
Top