Koji ste vi lik iz bajke?

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
[kraljevna-na-zrnu-graska_515x361n_284749.jpg

Dobro jutro forumasice i forumasi, devojcice i decaci. Hajde dase malo vratimo u detinjstvo i predivni svet bajki.Zamislite bajku u kojoj ste glavni lik bas vi. Jeste li mozda Crvenkapa ili mozda Vuk, Snezana, Trnova ruzica,Pepeljuga, Zlatokosa...... ili Hrabri krojac, Olovni vojnik, Palcic, Macak u cizmama ...Pustite masti na volju. Samo iskreno PLEASE, i bez zezanja. Zasto ste bas taj lik podelite sa nama ovde.
Da pocnemo naravno od mene. Ja sam u zadnje vreme sve cesce Princeza na zrnu graska, ma i sa sto duseka pokrili to zrna graska, ja cu ga osetiti i necu moci mirno da spavam. Neki bi rekli da princeza je razmazena samo, a ja ipak da preosetljiva je previse. A sada VI.
 
Poslednja izmena:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Šta misliš šta sam ja?:evil::evil::evil:

Evo pomoć - nindza kornjača nisam! :evil:
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
ja sam vitez koji je prošao sa mačem kroz bodljikavu šumu i došao do njenog žbuna.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ja bih mogla biti zlatokosa..mmm daa..bas ta..,,Bajka o zlatokosi i tri medveda,,:roll: ovaj krevet mi je pretvrd..ovaj premekan...a ovaj bas kako treba...:give_heart:
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
images
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
:)....Sta cu..i samo mi ime kaze....Snezana....samo bez patuljaka jer su otisli malo do Grcke da se brckaju.....:(





snezana1.jpg



snezana1.jpg
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top