Koji ste horoskopski znak ?

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Kod tebe konkretno ljubavna podrška,ženske osobe,jeste da je to danas teško pronaći a da bude neko ko će te stvarno razumeti kao osobu,koja ima svoj već ustaljen način života svoje navike,vrline,mane itd.Ali nikad nije teško pokušati zar ne?E to traganje ti je više nego potrebno,i naravno da navodi na promene i to velike.:)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kod tebe konkretno ljubavna podrška,ženske osobe,jeste da je to danas teško pronaći a da bude neko ko će te stvarno razumeti kao osobu,koja ima svoj već ustaljen način života svoje navike,vrline,mane itd.Ali nikad nije teško pokušati zar ne?E to traganje ti je više nego potrebno,i naravno da navodi na promene i to velike.:)

Nije me to interesovalo, to za ljubav sam te razumeo iz prethodnog posta ili nisam u tom pravcu mislio kad sam postavio pitanje. Ovako je to skrenulo u pogrešnu stranu … u stvari, bolje da ništa nisam pisao na ovoj temi … samo znak i podznak i bežanje, ovako izgleda da sam provaljen. Ali sad nema nazad, što bi rekao Nikola Žigić, "Ko zna za šta je to dobro" :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Horoskop je po meni s**t a nikad nije tačan zato što ima anomaliju progooglajte o tome pa ćete vidjeti
 
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
5
Po meni, to aopsolutno nije tačno, meni uvek pogodi horoskop, i na netu, i u novinama!

Ja sam Vaga-Vaga(mislim da sam dupla vaga, nisam siguran šta sam u podznaku)

Death row, super ti je avatar!;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
ja sam riba u horoskopu i ne verujem u horoskop tako da neznam da li sam predstavnik svog znaka ili ne
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
9
jarac-rak i jedino sto je tacno da volim samocu i vodu :beach::beach::sheep:take_example:cool:
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Devica-Rak..
Sto se tice hoskopa ne verujem u njega...
Tako sam odgajan i to je to..
 
Natrag
Top