Koji printer???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
1
Jeste da sam se tek uključila, a ni ovkvu temu ne mogu da nađem.:( Na kompu imam Vistu i nijedan drugi os se ne može instalrati, jer je glupa Tošiba napravila takav laptop, a ja još gluplja ga kupila:dntknw:. E sad mi hitno treba printer, ali ne znam dali ima ijedan HP-ov printer da ima drajvere za Vistu, tj. da ga podržava. Ili ako baš mora, onda bih kupila neki drugi printer, ali jedino za HP uvijek mogu naći toner.
Hvala unaprijed na odgovoru.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Jeste da sam se tek uključila, a ni ovkvu temu ne mogu da nađem.:( Na kompu imam Vistu i nijedan drugi os se ne može instalrati, jer je glupa Tošiba napravila takav laptop, a ja još gluplja ga kupila:dntknw:. E sad mi hitno treba printer, ali ne znam dali ima ijedan HP-ov printer da ima drajvere za Vistu, tj. da ga podržava. Ili ako baš mora, onda bih kupila neki drugi printer, ali jedino za HP uvijek mogu naći toner.
Hvala unaprijed na odgovoru.
Vecina HP stampaca imaju drajvere za vistu i ostale operativne sisteme
NPR:
Podrska za Hp1100
» Linux
» Microsoft MS-DOS
» Microsoft Windows 2000
» Microsoft Windows 3.0
» Microsoft Windows 3.1
» Microsoft Windows 3.11
» Microsoft Windows 95
» Microsoft Windows 98
» Microsoft Windows ME
» Microsoft Windows NT 4.0
» Microsoft Windows Server 2003
» Microsoft Windows Vista
» Microsoft Windows Vista (64-bit)
» Microsoft Windows XP
» Microsoft Windows XP x64
» OS/2
Laser Jet 1018
» Microsoft Windows Vista
» Microsoft Windows Vista (64-bit)
» Microsoft Windows XP
» Microsoft Windows Server 2003
» Microsoft Windows Server 2003 64-Bit Edition
» Microsoft Windows XP x64
» Microsoft Windows 2000
» Linux
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Većina novih printera (pretpostavljam da ćeš uzeti novi printer) podržava odnosno ima driver i za Vistu i za Win7 (kod mene je win7 prepoznao sam hp 5550, a za prastari canon lbp-810 sa našao drivere na internetu), najvažnije pitanje ti je za što ti treba printer i tek onda možeš tražiti koji (laserski (crnobijeli, u boji) ili ink-jet ili a uzmeš all-in-one (skener, kopir, printer), znači za što ti treba i onda možeš dalje......(uz hp imaš također dobre canon i epson printere. Što se tiće toga da ne može ništa osim Viste to ne vjerujem odnesi računalo kod čovjeka koji zna a ne koji misli da zna, mislim da bi ti sedmica bolje radila od Viste!
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
posto je tema od jula prosle godine mislim da nema potrebe da joj savjetuje koji printer da kupi . ako se nije odlucila inabavila ga za godinu i po dana nece nikad tema ide pod kljuc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top