Koji posao nikad ne bi mogao da radis?

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Nikada ne bih mogla da radim kao kanta za djubre i da u mene stavlja ko stigne i sta stigne i da me pali ko stigne ...i tako to ...:vorred:

jbt ,sad kada malo bolje razmislim kante uopste nisu zasticene zakonom ...sorry
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Recimo kondukter u autobusu,da me gazi i gura razna stoka...
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Nikad ne bih mogao da radim s lesevima.

Potpisujem.

Odgledah neki film sad za vikend, i to sam preporuku našla ovde na forumu, "After Life"... posle onog filma i onih napetih scena, mislim da bi to bio posao koji NE BIH MOGLA da radim ni po koju cenu. Kad nešto ne možeš, to valjda znači da ti se celukupno biće bori protiv toga. I nema tih para i nema te situacije koja te može naterati na to. Sve ostalo bih mogla, da me život natera.
I gledajući taj film, i ona scena kad on ulazi u onu prostoriju gde leševima vire samo ruke ispod čaršafa, pitala sam se koliko moraš da budeš lud i operisan od života da bi radio takve poslove. A rade oni sve.... kupaju ih, češljaju, krpe, slome po koju ruku ili nogu da bi ih obukli i tako to...
Neko reče da ne bi mogao nikad da konobariše ili da nosi smeće... za takve poslove se ne kaže: "nikad ne bih mogao".... već: "nikad ne bih hteo". Takvi poslovi su mala maca, apsurdno ih je poredti u odnosu na ono kako groznih poslova ima... kao recimo ovaj, raditi u mrtvačnici.
 
Natrag
Top