Koji je auto najbolji u 2011: punto ili mercedes ili BMW. Najbolji auto pobedjuje

tds

Član
Učlanjen(a)
02.02.2011
Poruka
6
Najbolji je Audi, a od ova tri ne znam što si uvrstio Punta. Po toj logici si mogao reći i golf 2.:)
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
;)Pa najbolji je Punto. Svetsko, a naše!:D
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
Moja porodica 30 godina vozi iskljucivo Mercedese i nikada nisu imali nikakvih problema sa njima, a samim tim smo i svi u porodici opsednuti Mercedesima, tako da su ostale marke automobila za nas nebitne :)
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Audi je audi, ubaci audi izbaci punta xD .... BMW ima dobrih modela, kao i mercedes, ali nzm zasto po meni je najbolji audi . . .
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Pojma vi nemate. Najbolji auto je službeni auto!
:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
146
Sto ti ne uvale nekog sluzbenog jugica po ovoj vrucini, pa ti posle kazi da je sluzbeni auto najbolji :D
hahahaha

i ja se pitam što si ubacio punta??? jbt yugo je bolji od ovog krša punta a jbg trebo si reći koji modeć mečke a koji bmw-a doduše većina mečkinih modela skoro 99% su najbolji a kod bmw-a možda nekih 60% ima dobrih modela ali ipak je mečka mečka limuzina medju autima dok je bmw sportski auto većinom. Dajem glas mečki :p a punto ni u priči xD
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
najbolji je bugatti veyron super sport a od ova tri BMW
Po cemu najbolji? Ako mislis da je najbrzi na svetu, nije...
To sto ide preko 400 na sat nista ne znaci, Mercedesovi modeli pre drugog svetskog rata su isli tom brzinom, tako da brzina od 400 i vise na sat nije nista novo...
 
Natrag
Top