Koji Codec Pack koristite?

Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
instalirao sam VLC media player koji ima interne kodeke i čita uglavnom sve osim nekih najnovijih HD formata, što mi uostalom i ne treba.
Samo sam posebno i nezavisno instalirao xvid kodek, jer mi je trebao za neke konverzije.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
16
Za sada izgleda najvise se koristi K-Lite_Codec_Pack. Ipak ima i drugih zanimljivih mogucnosti koje su ovde predlozene. Hvala Vam puno na odgovorima i nadam se da ce se jos korisnika ukljuciti u ovu temu da bih i ja i drugi mogli videti koliko dobrih izbora u vezi s Codec-ima imamo.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Mada neki programi poput power dvd-a i slic. nose sa sobom kodeke ipak sam separatno instalirao K-Lite i Kole2k.....pa kada mi zatreba samo povucem.....

Sada sam se dosetio .....Bilo bi korisno instalirati programcic GSpot.......ako neki kodek nemas ...on ce znati koji......a daje i jos korisnih informacija....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
Ja koristim k-liteCodecPack + XviD-1.2.1 + Matroska Pack Full v.1.1.2
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Kao i čovek koji je postavio temu, koristim K-lite mega codec pack.

S obzirom da su pre izvesnog vremena uklonili QuickTime alternative/lite i Real alternative/lite sa zvaničnog sajta (codecguide.com), predlažem da svi oni koji koriste ovo kodek pakovanje skinu instaler sa nekog od sajtova i sačuvaju ga na nekoj nekorišćenoj particiji računara kako bi se kasnije poslužili istim ako im zatreba (na primer ako ponovo instaliraju svoj OS).

QuickTime alternative, Real alternative i K-lite kodek pakovanja mogu da skinu na sajtu filehippo.com
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
116
Definitivno je K-lite najkorisniji codec pack, za 99% korisnika nepotrebno je intalirati bilo sta drugo...
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ja koristim BS Player Pro jer dolazi sa codecima pa mi netrebaju cocec packovi.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
67
Ja na win 7 koristim samo K-Lite Codec Pack i do sada se pokazalo da mi je to dovoljno..
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
16
Hvala svima na odgovorima...Meni su koristile ove preporuke, nadam se da ce i drugima. Hvala najlepse smile3
 
Natrag
Top