Koje cigarete pusite...

Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
1
Ja pusim Lucky Strike jer mi najvise odgovaraju,ali od kad su ovi lopovi nametnuli harac na cigarete uskoro cu da pocnem da se bavim jogom jer ce mi to biti jedina alternativa!
Evo dva dana apstiniram jer nemam repa za pljugu i mogao bih nekog da ubijem! Nije to zbog iskljucivo zbog cigareta vec zato sto sam revoltiran licemerjem takozvanik dusebriznika koji pod pojmom briga o zdravlju nacije sprovode najvecu pljacku i sex bez zastite ovog naroda!!!
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Već skoro 2 godine motam duvan.

Van Nelle duvan i plave male OCB rizle.
Motam ručno.

Em je zdravije, em je jeftinije.
Em vidiš šta stavljaš u rizlu.
A osim toga, nisam primetio prisustvo amonijaka u tom duvanu, što jeste slučaj sa svim ostalim cigaretama.
A amonijak ima svrhu da vam "dovuče" nikotin do mozga ne za 20, već za 5-6 sekundi. Što automatski podiže raspoloženje za još jednu cigaretu nakon 3 minuta. :)

Jedno pakovanje duvana ima oko 40gr.
Tih 40gr meni bar, traju 5 do 6 dana i to košta 220 - 250 dinara. Zavisi kako gde, na kom kiosku.
Rizle su oko 30 do 35 dinara.
50 papirića u jednom pakovanju.

Dobar je i svetlo plavi Drum.
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Već skoro 2 godine motam duvan.

Van Nelle duvan i plave male OCB rizle.
Motam ručno.

Em je zdravije, em je jeftinije.
Em vidiš šta stavljaš u rizlu.
A osim toga, nisam primetio prisustvo amonijaka u tom duvanu, što jeste slučaj sa svim ostalim cigaretama.
A amonijak ima svrhu da vam "dovuče" nikotin do mozga ne za 20, već za 5-6 sekundi. Što automatski podiže raspoloženje za još jednu cigaretu nakon 3 minuta. :)

Jedno pakovanje duvana ima oko 40gr.
Tih 40gr meni bar, traju 5 do 6 dana i to košta 220 - 250 dinara. Zavisi kako gde, na kom kiosku.
Rizle su oko 30 do 35 dinara.
50 papirića u jednom pakovanju.

Dobar je i svetlo plavi Drum.

Pa kako to, bez ili sa filterom? Bas bih zeleo da probam.. I manje je stetno, sigurno? :) Ja inace pusim Pall Mall 100'S, sto je 110rsd dnevno.. :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Taj izmet sam unosio u moj organizam nekoliko godina i trošio gomile novca i plaćao sebi da uništavam svoje zdravlje.
Tek kasnije sam shvatio da samo idioti plaćaju da sami sebi unište zdravlje.

Prestao sam. Da li treba da pričam kako sam pročistio pluća? I koliko sam novca uštedeo?

Nepušači nisu dužni da trpe duvanski smrad i nisu dužni da im vi protivno njihovoj volji uništavate zdravlje.
I ja sam. Ali hvala Bogu to je iza mene.

Ja bi postojeće akcize na gorivo, koje iznose 49 dinara, ukinuo, a isti iznos bi dodao na svaku paklicu cigareta.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Svojevremeno, nekada davno...

achat-pall-mall-blue-cigarettes-1457.jpg


davidoff_lights.png


1
 
Natrag
Top