Koja vam se boja foruma najvise svidja?

Za koju ste se boju foruma opredelili?

  • Žutu

    Votes: 22 6,2%
  • Zelenu

    Votes: 143 40,1%
  • Plavu

    Votes: 97 27,2%
  • Crvenu

    Votes: 22 6,2%
  • Braon

    Votes: 2 0,6%
  • Ljubičastu

    Votes: 21 5,9%
  • Rozu

    Votes: 14 3,9%
  • Sivu

    Votes: 17 4,8%
  • Narandžastu

    Votes: 19 5,3%

  • Total voters
    357
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
zuta je drecava kao i zelena a usto zamaraju moje predivne oci . na plavoj sam trenutno i zaista prija ( sa jos malim izmenama mislim da bi bila odlicna ). crvena , braon i ljubicasta ... mislim da nisu za ovaj forum. sve u svemu isprobacu jos malo pa cu glasati. mada bih predlozio ako mogu da ostanu zelena i plava pa ko zeli neka koristi jednu od te dve boje.
normalno, ako je to moguce izvesti ....
 

CvC

Član
Učlanjen(a)
03.05.2009
Poruka
8
promenio sam na plavu boju, ali je zelena zelena... extra je sto postoji ova opcija za promenu... jedina zamerka (koju je nasla moja sestra) je ta sto se boja deda mraza menja sa promenom boje... jel postoji neka mogucnost da on ostane crvene boje??


sve pohvale jos jednom!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Dvoumio sam se između žute i plave i za sada nek ostane plava, a kad se uželim žute menjaću :D
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
zuta je drecava kao i zelena a usto zamaraju moje predivne oci . na plavoj sam trenutno i zaista prija ( sa jos malim izmenama mislim da bi bila odlicna ). crvena , braon i ljubicasta ... mislim da nisu za ovaj forum. sve u svemu isprobacu jos malo pa cu glasati. mada bih predlozio ako mogu da ostanu zelena i plava pa ko zeli neka koristi jednu od te dve boje.
normalno, ako je to moguce izvesti ....

Kako mislis da ostanu?
Ovo ce biti od sada standardna opcija za sve korisnike i moci ce da menjaju boju po zelji kada im je volja. Jedino sto moze da se promeni je da dodamo jos koju boju.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
I ja sam presao na zutu za promjenu al plava je vrh
 
Natrag
Top