Koja pesma opisuje to kako se trenutno osecate?

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
e Noćni Jahaču hvala ti na ove dve verzije MLADOSTI, a sad da vidiš šta može škola da učini od čoveka... umesto da bude majstor on hoće da bude nastavnik... e turim ih sve na k*rac....nije muzička numera al je težak bluz...
[YOUTUBE]VG_97f89p6M[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.819
Trenutno je slušam,sa mojim najmlađim,pa se setih onog čuvenog 3K,gde sam dugo radio kao,prvo honorarac,a zatim i kao montažer na kompu,i kako je začet ceo projekat,zaplakao sam,a klinac se smeje......klinac,6 godina,ne kapira neke stvari....kako su bili mladi,nekih više i nema među nama......barem je sačuvan snimak,



[YOUTUBE]P-ZWIkWkOeE[/YOUTUBE]
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Trenutno je slušam,sa mojim najmlađim,pa se setih onog čuvenog 3K,gde sam dugo radio kao,prvo honorarac,a zatim i kao montažer na kompu,i kako je začet ceo projekat,zaplakao sam,a klinac se smeje......klinac,6 godina,ne kapira neke stvari....kako su bili mladi,nekih više i nema među nama......barem je sačuvan snimak,

:yea: hvala na podsećanju...tada sam imala kao vaš najmlađi klinac sada...samo što su tekst promenili tih nesrećnih devedesetih...sa ove strane Drine se pevalo...s one strane Drine gde padaju mine, gde malo dete baca rakete itd.
grebu...dok padaju ... :yea:
 
Natrag
Top