Koja je Religija Prvak u brzini ostavljanja svoga Boga?

Ko je rekorder u otpadnistvu od svoga Boga?

  • Hriscani,nekih 70 godina posle Hrista

    Votes: 0 0,0%
  • Budisti

    Votes: 0 0,0%
  • Muslimani

    Votes: 0 0,0%
  • Neki drugi koji nisu navedeni

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Moze li biti za 40 dana???
2. Moj. 24
18 I Mojsije uđe usred oblaka, i pope se na goru; i osta Mojsije na gori četrdeset dana i četrdeset noći.
2. Moj. 32
1 A narod videvši gde Mojsije za dugo ne silazi s gore, skupi se narod pred Arona, i rekoše mu: Hajde, načini nam bogove, koji će ići pred nama, jer tom Mojsiju koji nas izvede iz zemlje misirske ne znamo šta bi.

Doduse caru Solomonu je trebalo mnogo vise vremena...jer je tek pod starost gadno zgresio i tako naveo zlo na ceo Izrael.
1.Carevima 11:
1 Ali car Solomun ljubljaše mnoge žene tuđinke osim kćeri Faraonove, Moavke, Amonke, Edomke, Sidonke i Hetejke,
2 Od ovih naroda za koje beše rekao Gospod sinovima Izrailjevim: Ne idite k njima i oni da ne dolaze k vama, jer će zaneti srce vaše za svojim bogovima. Za njih prionu Solomun ljubeći ih.
3 Te imaše žena carica sedam stotina, i tri stotina inoča; i žene njegove zanesoše srce njegovo.
4 I kad ostare Solomun, žene zanesoše srce njegovo za tuđim bogovima; i srce njegovo ne bi celo prema Gospodu Bogu njegovom kao što je bilo srce Davida, oca njegovog.
5 I Solomun hođaše za Astarotom, boginjom sidonskom, i za Melhomom, gadom amonskim.
6 I činjaše Solomun šta beše zlo pred Gospodom, i ne hođaše sasvim za Gospodom kao David, otac njegov.
7 Tada sagradi Solomun visinu Hemosu, gadu moavskom, na gori prema Jerusalimu, i Molohu gadu amonskom.
8 Tako učini svim ženama tuđinkama, te kađahu i prinošahu žrtve svojim bogovima.
Sta mislite zasto se prikazuju imena raznoraznih bogova,a ime Jehova je zamenjeno sa Gospod ,Gospodin,Lord????
A sta vi mislite?
Kolko je vremena bilo potrebno Hriscanstvu da se odrekne od Hrista? Ili mislite da mu je jos uvek verno???
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Odmah nakon smrti poslednjeg apostola ,to je bio Jovan, otpadnici su poceli da prevladavaju hriscanskom skupstinom,a kad ih je Cezar Konstantin okupio i ujedinio od tada nemaju ni slovo H od Hriscanstva.
3 Jovanova
9 Ja pisah crkvi; ali Diotref, koji želi da bude najstariji među nama, ne prima nas.
10 Zato, ako dođem, spomenuću njegova dela koja tvori ružeći nas zlim rečima; i nije mu to dosta, nego sam braće ne prima, i zabranjuje onima koji bi hteli da ih primaju, i izgoni ih iz crkve.
Ето takvi su preuzeli vlast i postali otpadnici....
 
Natrag
Top