Učlanjen(a)
18.03.2011
Poruka
14
Cao svima. Evo vec neko duze vreme trazim jednu igru. Igrao sam je pre 6-7 godina (oko 2006 godine)... Radnja igrice jeste kao neki treci svetski rat, ali ceo svet je pod vodom i samo brodovi ratuju. (nije Bioshock i World war ships...) Ne znam vise nista o tome zaboravio sam....
Hvala Unapred :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
10
dal se sjećaš koja bi bila kategorija, dal je FPS ili strategija, ili bi možda bio nekakav spoj avanture-fps u stilu mass efecta ?
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
10
možda je act of war 2 - high treason..

u svakom slučaju, na ovoj strani su ti nabrojane igre po godini izlaska pa možeš pregledat i 2005 i 2007 usput.. nadam se da budeš uspio, meni je pomoglo već nekoliko puta..

Kod:
http://www.game-debate.com/games/index.php?year=2006
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
10
ili je čak u pitanju Supreme Commander.. ta dva naslova strategije su mi nekako najjači iz tog razdoblja..
 
Učlanjen(a)
18.03.2011
Poruka
14
ili je čak u pitanju Supreme Commander.. ta dva naslova strategije su mi nekako najjači iz tog razdoblja..

Hm nije nijedna od te dve, ali ta igrica ni ne lici na te dve uopste mozda je nesto kao strategija, mozda je cak i starija nego sto mislim trazio sam preko game debate i nisam je nasao. Hvala u svakom slucaju :)
 
Učlanjen(a)
18.03.2011
Poruka
14
Poslednja izmena:
Natrag
Top