Kodi - sporo menjanje kanala u IPTV klijenut

Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
134
Koristio sam par verzija kodia od 14 pa na gore na andorid box-u, i na svakoj je isti problem koristim IPTV simple klient i kanali mi se prebacuju uzasno sporo treba od 10-20 sekundi da se kanal promeni, a kad skinem neki zaseban iptv klijent ne vezano za kodi, kanali se otvaraju iste sekunde takođe ista lista kanala na računaru u vlc isto menja kanale brzo bez problema dok i na računaru u kodi-u isto treba 10-20 sec tako da je do kodija nesto. Pretrazivao sam za resenje ali nigde nisam nasao pa sam odlučio da se obratim ovde.
 
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
1
Evo jedno resenje za one koje imaju Raspberry Pi 1 ili 2 i OPENELEC kao operativni sistem.
Idite na sledecu stranicu http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=250817 i skinite najnoviji BUILD. Taj skinuti Fajl prekopirajte u UpdateFolder od vaseg "KODIJA" i restartujte vasu spravu! Posle toga garantujem da ce vas Problem, sto se tice prebacivanja kanala, biti resen ;)


Nadam se da sam mogao da pomognem ;)

Za tvoj android box ja bi jos jednom pogledao da li postoji novi update Jarvis! Kodi 16 ili 17 pa ga instalirao! Nisam probao je kopilacija i programiranje isto kao kod ostalih operativnih sistema za Kodi!!!
 
Natrag
Top