Kodi na raspberry PI 2

Učlanjen(a)
24.07.2014
Poruka
112
Zdravo raja,

Jedno pitanje. Imam vec neko vrijeme raspberry Ip 2 i na njemu Kodi (open elec 5.08). Zadnje vrijeme mi stalno blokira i onda moram software ponovo instalirati. Da li neko zna do cega je? Da li je to nestabilne verzije Kodija ili je do sd kartice?
Hvala unaprijed na reakcijama.

Pozdrav !!!
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2012
Poruka
99
Instalira openelec verziju za 2-ku ako slucajno nisi.Vidi kakva je memorijska kartica i naravno moze biti do internet konekcije.Moras isto imati punjac koji 2.1 A jer ovi uredaji trebaju jace punjace.Ja imam u svakoj sobi po jedan i rade super ali sa orginalinim punjacem i karticom minimum 40 mbs/s brzinom citanja.
 
Učlanjen(a)
24.07.2014
Poruka
112
Instalira openelec verziju za 2-ku ako slucajno nisi.Vidi kakva je memorijska kartica i naravno moze biti do internet konekcije.Moras isto imati punjac koji 2.1 A jer ovi uredaji trebaju jace punjace.Ja imam u svakoj sobi po jedan i rade super ali sa orginalinim punjacem i karticom minimum 40 mbs/s brzinom citanja.
A koju verziju ti imas instaliranu? Ja imam punjac od 2 A i SD kartu od 4 gb Class 10.
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2012
Poruka
99
Bio na odmoru pa tek danas odgovor.Imam instaliranu verziju za 2-ku, punjac Samsung 2.1 A i sd kartu 32gb Class 10.
 
Natrag
Top