Kodi 16/17 logo znaci - pitanje

Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Dakle ovako. Imam instaliran Kodi 17 alfa verziju ali se pitanje može odnositi i na Kodi 16. Tiče se logo znakova tj. njihvog pojavljiavanja u Kodiju. Sve podesim kako treba u Simple PVR addonu ali se znakovi ne pojavljuju. Znam da se lista za Kodi, ako u njoj želimo logo znakove, razlikuje od liste za VLC. Mene interesuje može li se takva lista napraviti preko nekog programa, da se ne kuca kanal po kanal u Notepadu ili da se ti logo znakovi tj. putanja do njih ne postavlja ručno u samom programu? Imam svoje logo znakove tj. folder sa logo znakovima koji su imenovani kao i kanali (prema serbianforum EPG-u). Postavio sam slično pitanje u još jednom delu foruma ali pošto nisam dobio odgovor postavljam ga i ovde, u delu foruma namenjenom Kodiju.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Ja vam mogu dati primer kako to izgleda kod mene
Kod:
#EXTINF:-1 tvg-id="RTS 1" tvg-logo="RTS%201.png" group-title="SRBIJA",RTS 1

S tim što meni PVR povlači logoe sa ovog foruma.

EDIT: Stavi RC3 umesto te alfe.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.12.2017
Poruka
1
Losmijeva skripta koju sam pretvorio u aplikaciju...Startovanjem iste kreira se nova lista koja je usaglasena sa SerbianForum EPG i SerbianForum logotipima TV kanala za starije XBMC verzije........bez njega nisam hteo da postavljam a posto je dao zeleno svetlo,izvolte.....


XMBC Konverter traži password?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Losmijeva skripta koju sam pretvorio u aplikaciju...Startovanjem iste kreira se nova lista koja je usaglasena sa SerbianForum EPG i SerbianForum logotipima TV kanala za starije XBMC verzije........bez njega nisam hteo da postavljam a posto je dao zeleno svetlo,izvolte.....


XMBC Konverter traži password?
Password je bas upravo puno ime foruma na kome se konverter i nalazi :D
SerbianForum
 
Natrag
Top