Ko su ateisti, u sta veruju?

Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Kada sam poceo da ucestvujem na ovom forumu ponadao sam se da cemo pridobiti jos neku dusu za nasu stvar ali ironijom sudbine izgubili smo coveka na kljucnom mestu. Ah, mora da je visa sila u pitanju.:D
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Kada sam poceo da ucestvujem na ovom forumu ponadao sam se da cemo pridobiti jos neku dusu za nasu stvar ali ironijom sudbine izgubili smo coveka na kljucnom mestu. Ah, mora da je visa sila u pitanju.:D
Moj konvertitizam tu ništa neće promijeneiti. Borba za duše se nastvlja!:D
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Moracu da se konsultujem sa ostalim clanovima partije da vidimo sta cemo dalje. Tvoja konverzija je ozbiljan korak unazad za nase udruzenje gradjana. Moracemo da radimo reviziju dogmi kako bi sprecili dalje osipanje clanstva. Sazvao bih hitan sastank upravnog odbora ali su svi neradnici izgleda na odmoru. Nista, sacekacu da prodje sezona. Mnogo razmisljam naglas. Vidno sam potresen.:thinking:
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Jurivaka i starstuff: vi spadate u grupu simpatičnih ateista.:give_r::give_r:

Uprkos tome sto si jezuitkinja koja se infitrirala na ovom forumu i koja deluju u ime tajne vatikanske organizacije "vicarius filii dei" koja ce

biti opisana u novoj knjizi Dena Brauna (Tom Henks ce se boriti protiv njih u filmu), spadas u grupu vernika koja moze da se tolerise.:)
 
Učlanjen(a)
16.10.2012
Poruka
70
Атеисти заправо признају постојање Бога . Неко ко је боље упучен у теологију може ти боље објаснити од мене. Углавном то су људи пуни контрадикторности и подоста себични.
 
Natrag
Top