Učlanjen(a)
26.03.2014
Poruka
60
Pozdrav svima. pre dosta vremena sam nabavio 2 pesme ali ne znam ni ime izvodjaca a ni ime pesme. napisacu refren od obe pa zamolio bih za pomoc ako neko zna. u obe su zenski izvodjaci u pitanju i cini mi se da je pop muzika u pitanju.

1)ubice te tvoja ljubomora nemir u nocima stanuje u ocima ajajajaj ubice te tvoja ljubomora razum ti uzima srce obuzima
2)jako je opasno sto se sada desava nama,jako je opasno strast nasu prekriva tama,jako je opasno 2 tijela postaju 1,jako je opasno mozda je ljubavi vrijedno
 
Učlanjen(a)
26.03.2014
Poruka
60
Stara pesma je u pitanju,secam se jedino refrena,zna li neko izvodjaca i moze li da se nadje na internetu i poslusa:

"Ne pomaze nista
ako srce hoce
Ako usne traze
zabranjeno voce...
 
Učlanjen(a)
16.02.2023
Poruka
7
Hey there! I'm happy to help you identify those songs. The first song you mentioned seems to be "Tu Aashiqui" by Palak Muchhal and Mithoon from the Indian TV show "Tu Aashiqui."

As for the second song, it sounds like "Dangerous" by David Guetta featuring Sam Martin. It's a popular dance-pop track with catchy lyrics.

I hope this helps you find the songs you've been looking for! Enjoy the music and feel free to ask if you need any more song recommendations or assistance. Keep grooving to the beats!
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top