Ko ovo reši svaka mu čast...

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Necu vise sad da mi plate necu!!!!Nisam pametna i necu da se pravim da sam pametna:mrgreen:swoon2
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
tako vam je to drustvo - cim vam neko da resenja za cheat odmah vise nije interesantno ... zato ih ja nisam ni citao ... kad budem imao vremena sescu i lagano, pa dogle doguram
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Evo gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Kliknite na page source pa na dnu stane imate link plave boje, poslednji u nizu. Kliknite na njega pa na sledecoj strani predjite oznacite misem celu stranu. Pojavice se ovaj niz brojeva.

108 105 108 107
117 111 114 104

Sad na Ascii tabelu.

Lilk
uorh ?!

Brate ja sam se iznervirao posle 3. nivoa i batalio...nigde ne piše da koristiš source code,da desnim klikom otvoriš sliku i čekiraš i njeno ime...OMG pa šta će onaj koji ne zna za source code...
Baš sam se iznervirao...

BTW ne znam da li ste stigli ,nisam mogao da čitam 8 strana postova,bio sam 2 dana odsutan,do levela gde je Twix na slici....kao prvo ne bih izvalio da je TWix da mi nije otak rekao...kao treće fazon je da znate šta Twix znači na starom nemačkom jeziku
PA OMFG! Treba da znam morzeovu azbuku,acsii kod,kojekakve baljezgarije i td.

Sve jedno bug je na lvl. 15 jer neće da prihvati acc i pass...
Na nekom 80. levelu morate da skinete neku pesmu,da je u programu pustite naopačke da svira pri 3x većoj brzini....malo je preteran "test"...
Više mi se svidja Sagrario's Room Escape
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ma igrica je zesce sra**. Ipak, pise ti u hintovima da koristis source code, sto sam ja i uradio, kliktao na plave linkove i nista se nije desavalo. I dok sam razmisljao sta da radim sa tom stranom, bezveze sam presao misem preko nje, iz dosade, i ukazali se brojevi. Ipak, da bih dosao do konacnog resenja za taj nivo, morao sam da koristim walkthrough, jbt, kome bi palo na pamet da na kraju, posle svega, anagramira slova?! Inace, ja sam stigao do drljave gitare, i, po prici ostalih, skontao da se neki mp3 fajl menja u jpg, a nemam bas toliko vremena za zezanje sa ovom igricom. Neko je napisao da da bi covek presao ovu igricu, mora da bude vidovit, sto je tacno. Ovo nema nikakve veze sa testiranjem inteligencije ili moci zakljucivanja vec citanjem misli tvorca igrice ili citanjem walkthrough-a. Sve ostalo je kako te ukenja.
 
Natrag
Top