Ko osvaja NLB LIGU ?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Izgleda da slabo pratis kosarku,ne pricamo o kupu,nego daj boze da i vas pobede u finalu...
Nikad se nisam sladje smejao nego pre nekoliko godina,kad vas je Panatinaikos u Atini pobedio sa 40 razlike...
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Izgleda da slabo pratis kosarku,ne pricamo o kupu,nego daj boze da i vas pobede u finalu...
Nikad se nisam sladje smejao nego pre nekoliko godina,kad vas je Panatinaikos u Atini pobedio sa 40 razlike...

Pratim ja redovno kosarku i EVROLIGU i a NLB trening utakmice. Sto se tice Panatinaikosa i FMP to je tu negde mozda je malo FMP jaci i trofjeniji klub. smile3 Da znas da je i meni krivo sto ste izgubili jer bi bilo lepse da vas oderemo u finalu al' sta se moze, SLEDECE SEZONE. :blum3:

A sto se tice visokih pobeda da li se secas ovoga:
[YOUTUBE]qM9qj0LWiKo&NR=1[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ne brini,srescemo se mi opet ove sezone,imacete priliku da izgubite...
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
13
mislim da će Cibona, ipak mi se čini da su za nijansu kvalitetniji od ostalih....
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2010
Poruka
65
naravno partizan.jedini problem bi prestavljao igranje finalnog turnira u Zagrebu kako je najavio Lisac.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ako bude Cibona - Partizan finale,navijam za Hrvate,volim da gledam facu onog celavog Vujosevica kad gube...
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
27
Partizan se trenutno muci, u padu je forme, dobija na zelju i srce, bez tecne igre koja ga je krasila pre mesec dana. Ali, vec je osvojio Kup Radivoja Koraca i za ocekivati je da ce Dule raditi na podizanju forme pred zavrsni turnir u NLB-u.
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Ako bude Cibona - Partizan finale,navijam za Hrvate,volim da gledam facu onog celavog Vujosevica kad gube...

Stub srpstva....

Partizan se trenutno muci, u padu je forme, dobija na zelju i srce, bez tecne igre koja ga je krasila pre mesec dana. Ali, vec je osvojio Kup Radivoja Koraca i za ocekivati je da ce Dule raditi na podizanju forme pred zavrsni turnir u NLB-u.

Onih skoro 10 zakucavanja, 3 alley-oop-a i slicne egzibicije na zadnjoj utakmici ne izgledaju da nema tecne igre. :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top