Ko Je Najveći Spamer SF-a ?

Najveci spamer SF-a?

  • PIGGY

    Votes: 7 10,0%
  • black wizard

    Votes: 26 37,1%
  • Tomisa

    Votes: 5 7,1%
  • Crnka Full

    Votes: 7 10,0%
  • Ulukiora

    Votes: 7 10,0%
  • cupka03

    Votes: 1 1,4%
  • BLACKandBLOND

    Votes: 2 2,9%
  • Blueangel011

    Votes: 1 1,4%
  • slavn

    Votes: 0 0,0%
  • srdjan911

    Votes: 0 0,0%
  • igortehno

    Votes: 1 1,4%
  • alziraczizu

    Votes: 1 1,4%
  • Vibe Tribe

    Votes: 1 1,4%
  • yukic

    Votes: 0 0,0%
  • ceca69

    Votes: 8 11,4%
  • mojne011

    Votes: 2 2,9%
  • sone-sakli

    Votes: 0 0,0%
  • nency2

    Votes: 1 1,4%

  • Total voters
    70
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Mudro zboris PYC . yes3:yea:

Baj D wej ,zar ti nisi izgledao kao neko skakutavo zvonce rozle boje ,ne licis mi na sebe ?:vorred:sorry
Pa jest bio sam skakutava dijafragma što štiti od neautorizovanih punoglavaca al mi dosadilo na cerviksu, kako je ova kriza udarila nikome nije do seksa, nema posla za mene.
Sada sam jedna nedepilirana mošnica a poplavio sam jer me ženska štiklom načepila pa skakućem od muke.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
E bas me cudi kako nikome nije do seksa ,kako god okrenes sa krizom il bez krize moz` samo da se `ebemo jer para nema ....:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa Piggy bez premca.116 postova koji se svode na postavljanje tipova u gaćama i naskakanje na članove. Diskutabilno duhoviti,uglavnom vulgarni i krajnje beskorisni postovi. Bar ja tako mislim.
A ima i ovaj zbog kojeg mi se ne gledaju više filmovi sa Džek Nikolsonom,ćevap mu njegov:-x. No on je za drugu kategoriju,recimo "naj mirođija":yea:
A nešto se ne sećam da je tebe iko zvao da dođeš ovde, pogotovu posle nekoliko izbacivanja sa foruma?! Ako nastaviš ovako, moraću da idem do urgentnog centra, da mi te skinu sa organa operativnim putem!
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Seks je izmislila sirotinja, da se j*be za Dž... :blum3:

"Tako je!" - povikaše seljaci i izljubiše se u gola dupeta.

Evo nekih naslova u novinama:

"Kriza kuca, nema vrbopuca." ; "Ne padaju samo berzanski indeksi" : "Kako kriza traje, sexa je sve manje" ; "Za sex nam se fućka živo, mi hoćemo pivo" itd, itd.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top