Ko Je Najveći Spamer SF-a ?

Najveci spamer SF-a?

  • PIGGY

    Votes: 7 10,0%
  • black wizard

    Votes: 26 37,1%
  • Tomisa

    Votes: 5 7,1%
  • Crnka Full

    Votes: 7 10,0%
  • Ulukiora

    Votes: 7 10,0%
  • cupka03

    Votes: 1 1,4%
  • BLACKandBLOND

    Votes: 2 2,9%
  • Blueangel011

    Votes: 1 1,4%
  • slavn

    Votes: 0 0,0%
  • srdjan911

    Votes: 0 0,0%
  • igortehno

    Votes: 1 1,4%
  • alziraczizu

    Votes: 1 1,4%
  • Vibe Tribe

    Votes: 1 1,4%
  • yukic

    Votes: 0 0,0%
  • ceca69

    Votes: 8 11,4%
  • mojne011

    Votes: 2 2,9%
  • sone-sakli

    Votes: 0 0,0%
  • nency2

    Votes: 1 1,4%

  • Total voters
    70
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Nema svađe, samo sukoba mišljenja...
Vuče, nisi nikog predložio u cilju ankete.
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Oprosti Vuče, ne znam šta mi bi. Neki šejtan ušao u mene.
Video sam na prvoj strani.
naravno da nema svađe, samo što se neko naljuti.
"A ko se ljuti, nek mu ostane...":blum3:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
E, deco moja opet ste prsli .... Vidim da sam i ovde najbolji ... Kazem ja, ne mozete da se takmicite sa starim vukom ...

P.S. Ako Mister Markosa interesuje poreklo mojih 3000 postova neka pogleda moju statistiku, videce odakle mi toliko ..........

A sto se ankete tice, ja cu da glasam za sebe, Death Row, Ulukiora i jo neki znaju i zasto
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ja mozda imam jedan spam maksimum ali ja stvarno ne zelim da budem spamer sf-a zato nemojte bezveze glasati za mene.A vidim da mojne011 nema nijedan glas.Kako to?On stalno postavlja neki klip Escape fron new york brain a to nije spam kao???
Nemoj zjoco da se jediš! Vidiš da se odlično držiš! Samo nastavi sa otvaranjem kreativnih tema i neće biti problema! A moram i da te pohvalim, dosta si napredovao (u forumskom smislu) u poslednjih mesec-dva, vidi se da se trudiš. Samo tako nastavi... :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Nemoj zjoco da se jediš! Vidiš da se odlično držiš! Samo nastavi sa otvaranjem kreativnih tema i neće biti problema! A moram i da te pohvalim, dosta si napredovao (u forumskom smislu) u poslednjih mesec-dva, vidi se da se trudiš. Samo tako nastavi... :yea:
I hocu trudicu se koliko god mogu i ovom prilikom obecavam da cu pokusati da sto manje spamujem ako je moguce da ne spamujem
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Mislim da znam zbog čega je PIGGY otvorila ovu temu! Mislim da je zbog toga što je reč spam najviše upotrebljavana od strane osoba koje su (da tako kažem) čista definicija iste!
Vuk je shvatio poentu teme...

Aman ljudi ne svadajte se muka mi je od svadja vasih a ostali ako vas neko vredja obratite se moderatoru i sredjen posao.

Pa ovo ti je čist spam...Niko se ne svadja u temi,ovo je najobičnije slaganje utisaka.

Evo originalnog prevoda i definicije reči spamer koju su podržali veći forumi u Srbiji...

Forumski korisnik koji svojim odgovorima skreće tok teme ,ili piše nerazumljive/nepotpune odgovore smatra se spamerom.

U administraciji svaki član koji greši ima svoj naziv...Onaj koji duplira teme naziva se duplikator,onaj koji odgovara na teme koje su odavno otiše u zaborav naziva se bumperom (po srpski - bamper) ,član koji postavlja bezvezne teme naziva se takodje spamerom iako ne ulazi u definiciju istog.
Član koji traži rezervisanu temu (obično je uploader) gde može da postavlja odgovore uzastopno i da se ne računaju kao dupli postovi naziva se pustinjak,ali kao takav nema pogrdno značenje ,naprotiv ima naklonost administracije iako ne učestvuje u ostalim raspravama na forumu...
I tako dalje...bitno je da se shvati da spamer nema nikakve veze sa brojem postova...on može nakon 1000 dobrih postova da napravi još hiljadu nebitnih ili sa 1000 nebitnih da napravi 1000 značajnih...On je spamer onda kada piše - samo da bi napisao nešto,kada skreće sa teme,kada postuje kratke rečenice ili čak reči (ne računajući teme koje to traže...na primer u forumskim igrama ili temi sa smajlijima ili slikama...) "tipa slažem se" ,"tako je" , "hvala", "hahahahah" "xD" i slično...
Ja uzimam sebe uvek kao prvi primer i jesam spamer... na 10 postova 2 sigurno pola članova koji ih pročitaju ne razumeju ni malo šta sam hteo da kažem...od 10 postova najmanje sa 3 skrenem sa teme...Ali Piggy je postavila anketu sa pravom jednog glasa što znači da se ovde traži najveći spamer medju spamerima...

Ja nisam primetio neke od članova sa liste da spamuju ali čitam samo postove u sekcijama Slobodne diskusije i Pitanja i Predlozi u vezi Foruma...možda negde spamuju ali ja to nisam primetio lično...

Što se tiče glasanja mogu i da kažem za koga sam glasao i da dam objašnjenje zašto ,ali znam da bi bilo pogrešno protumačeno...
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Daleko prikladniji naziv teme bi bio "Najveci offtopicar SF " .Ja cu glasati za sebe jer se pronalazim u "mirodjiji " koja se koristi bezvrednim bla bla bla, kako bi uticala na tok diskusije i usmeravala ga u pogresnom pravcu slucajno ili namerno .yes3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top