Ko je gadljiv nek` ne gleda (ozbiljan sam)

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Mislim da sajtove kao što je ovaj ne bi trebalo postavljati ovde zbog mladje populacije koja posećuje SF.
Onaj onaj kome ovakve stvari padaju na pamet može i sam da nadje na netu ono što ga zanima. Ne moramo mi da ih činimo dostupnijim nego što to već jesu! :dntknw:

Lepo covek napisao i dodao da je ozbiljan...Pa,sto bi rekla Ivanjuska,kuj nas ter'o kraj 'ladnu Moravu?:)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Lepo covek napisao i dodao da je ozbiljan...Pa,sto bi rekla Ivanjuska,kuj nas ter'o kraj 'ladnu Moravu?:)

Svaka čast pa je tako... Kad se uzme u obzir da bi neki u nazivu teme napisali "Fuuuuj" ili "Bljaaaaak" ovo je za svaku pohvalu (mislim na naziv teme - za one kojima treba crtati,kako ne bih bio pogrešno shvaćen)!
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Uhhh slike su bas odvratne,al bas bas...
Treba staviti
66566.jpg
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Srdjane,znaš i sam da od toga nema ništa... To se stavlja na TV da bi se zaštitila odredjena TV kuća. Znaš ono - puštamo svašta na TV i imamo znak 18+ i deca su zaštićena! wacko2
Klince mladje od 18 godina najviše zanima ono što na sebi ima znak 18+ tako da nije to to...
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Srdjane,znaš i sam da od toga nema ništa... To se stavlja na TV da bi se zaštitila odredjena TV kuća. Znaš ono - puštamo svašta na TV i imamo znak 18+ i deca su zaštićena! wacko2
Klince mladje od 18 godina najviše zanima ono što na sebi ima znak 18+ tako da nije to to...

I to sto kazes...Nema im spasa. Povracace kad vide
 
Natrag
Top