Književnica ima bogat rečnik

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
JASMINA ANA: BAKI JE DEBIL ..


... robijaš, teška pi..etina, majmun, džukela, ljiga, g.vno nepismeno!

31493.jpg


Jasmina Ana sve je učinila da diskvalifikuju Bakija.
Ali, književnici nije uspeo plan da densera otera s imanja u Lisoviću. Povod za obračun bio je trenutak kada joj je bacio mantil na glavu. Ona je to, ridajući u suzama, pokušala da predstavi kao fizički napad. A samo koji tren ranije tešila je uplakanu Evu Ras.
Baki: Šta se sada foliraš? Nemoj mi te folirantske suze.

Jasmina: Ma, ti si debil, ne razumeš ništa.
Baki: Nemoj da me vređaš.
Potom joj je stavio mantil na glavu i rekao joj da izađe iz sobe. Jasmina je potom bojkotovala žurku, ali je dograbila flašu pića i s Katarinom u kuhinji pljuvala Bakija na sva usta.

Jasmina: On mora zbog mene da izađe, mamu mu je.em.
Katarina: Budala treba da ostane do kraja, da pokaže pravo lice.
Jasmina: Letela sam tri metra kada mi je stavio jaknu na glavu i gurnuo me. On je teški debil i robijaš! Volela bih da me je povredio, pa da izleti napolje. Jeb.ću mu majku. Sram ga bilo, džukela jedna. Govno jedno nepismeno, slepac jedan polupismeni.

Da sam muško, zgazila bih ga odmah. Za njega je bolnica, bre, treba da se leči, majmun jedan. Ja sam sada pod velikim stresom, ruke mi se tresu zbog bolesnika. On je jedno g.vno i teška pi.ketina. Ljiga najgora.

Bane i Jelena su jedva dočekali ovaj konflikt, pa su je ubeđivali da treba da se ponaša kao da je fizički povređena kako bi Bakija isterali s Farme.
Podsećanja radi, Jasmina i Baki su bili u ljubavi, čak toliko bliski da su viđani u seniku. Možda mu više nije interesantna, pa je nervozna? Svašta tu može biti.


Izvor:Kurir
 
Natrag
Top